Takiej bazy jeszcze nie widzieliście … The DOODE by SQUIDOODE

Jesteś elektrykiem ? mechanikiem samochodowym ? murarzem, tynkarzem czy grabarzem … Takiej bazy w RDA jeszcze pewnie nie widziałeś Doode rda – z totalnie odjechaną bazą montażową – kilka słów o nim ..

screenshot_4screenshot_5

DOODE ma 24mm średnicy zewnętrznej z czego jak zapewnia producent aż 22.75 mm wewnątrz to powierzchnia na budowę grzałek. Cała konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej. U podstawy grawerka laserowa z nazwą produktu; na bokach 2 – regulowane przepływu powietrza – górny o średnicy 7.5mm x 2.5mm oraz umieszczony odrobinę niżej pod skosem przepływ powietrza o średnicy 12mm x 1.5mm.

screenshot_6 screenshot_8 screenshot_7

U podstawy nazwa producenta, numer seryjny, śruba regulująca docisk słupka – oraz pozłacany, regulowany pin +. 11mm drip tip wciska się w top cap – w zestawie brak przejściówki na standardowe 510-tki, ale nie będzie on raczej potrzebny bo biorąc pod uwagę na możliwości i osiągi 510-tka miała by za mały przepływ.

screenshot_10 screenshot_11

Baza to swoistego rodzaju perełka wśród innych baz montażowych .. Unikatowy projekt, który łączy prostotę montażu, dużą wytrzymałość oraz kompatybilność z różnymi rodzajami grzałek.

Zasadza działania jest banalnie prosta – w słupkach montujemy docisk o odpowiedniej średnicy – w zestawie mamy 4 rodzaje : S – 1.3mm M – 1.9mm L – 2.4mm oraz XL 3.0mm następnie nakładamy nakrętkę – montujemy grzałki wkładając ich nóżki po uprzednim docięciu od góry – a następnie dokręcamy za pomocą dołączonego w zestawie klucza.

Prostota konstrukcji – szeroki wybór docisków od 1.3mm do aż 3mm – a przede wszystkim wysoka wytrzymałość docisków – dorzućmy do tego izolator PEEK , świetny przepływ powietrza i mamy jeden z fajniejszych dripperów na rynku !

screenshot_13 screenshot_12

Specyfikacja techniczna :

– Średnica 24mm
– Odległość między słupkami 12mm
– Posty montażowe wykonane z pozłacanego mosiądzu
– Górny boczny airflow o średnicy 7.5mm x 2.5mm
– Skośny airflow o średnicy 12mm x 1.5mm
– 4 rodzaje śrub zaciskowych : S – 1.3mm M – 1.9mm L – 2.4mm oraz XL 3.0mm
– Izolator PEEK
– Maksymalna powierzchnai na budowę grzałek to aż 22.75mm przy 24mm średnicy
– 11mm drip tip
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej
– Pozłacany / regulowany pin kontaktowy

board