Tesla Stealth

Tesla Stealth – Następca tesli Nano, która okazała się strzałek w dziesiątkę. Male, kompaktowe zasilanie z wbudowanym autorskim pakietem li-po.

Screenshot_2

Stealth również ma wbudowany pakiet li-po, urządzenie nie jest o wiele większe od poprzednika ale dodane zostało miejsce, w które wkręcamy parownik o maksymalnej średnicy 22.5mm. Do sprzedaży trafi w 4 wersjach kolorystycznych.

Screenshot_3

Powierzchnia zasilana wykończona jest bardzo przyjemną w dotyku gumą znaną chociażby z Sigelei 150 TC. Dioda zatopiona w przycisku będzie informować nas o obecnym podawanym napięciu. Screenshot_4

Wbudowany pakiet będzie miał pojemność 2200mah i maksymalną wydajność prądową 40A. Z racji tego,że nowa Tesla jest pozbawiona regulacji napięcia / mocy – podawane napięcie pada wraz z rozładowaniem pakietu.

Screenshot_5

Wymiary zasilanie to jedynie 49,5 mm x 70 mm – z wkręconym parownikiem zestaw nie przekroczy 85 mm.

Screenshot_6

Producent rekomenduje by stosować do nowej Tesli parownik Shadow – rekomendacje są jak najbardziej słuszne, parownik idealnie komponuje się z zestawem, ma kilka ml pojemności i grzałki idealni przystosowane pod to zasilanie.

Screenshot_7

Wbudowany port microUSB służący do ładowania wbudowanego, niewymiennego pakietu umożliwia również funkcję pass-through – możemy wapować podczas ładowania urządzania.

Screenshot_8

Mały, ale wariat – czy to idealne określenie ? Okaże się gdy ujrzymy sprzęt w Polsce.

Screenshot_9

Zasilanie posiada kilka ważnych zabezpieczeń.