TM3 – Twisted Messes & Aria Built

Nietypowe parowniki cieszą oko, ale producenci bardzo sceptycznie podchodzą do produkowania czegoś mocno odbiegającego od normy. Kwadratowy parownik z pewnością nie spasuje się z okrągłą rurką czy zaokrągloną głowicą w zasilaniu elektronicznym – dzisiaj kilka słów o tym wymyślnym klocku.

W swojej jakże paskudnej historii widziałem sporo dziwacznych dripperów : Tsunami Plus czy Nalu z własnym oknem na świat ..; DOG3 z unikatowym PIESEŁEM; błyszczące cacka od BMI czy w końcu brata, o których TM3 chyba nie wie … Atty 3.

Błyszcząca jak … nasmarowana kremem łysina – zewnętrzna powierzchnia została przyozdobiona o delikatny grawer laserowy Twisted Messes oraz Aria Built. Od spodu widnieje nazwa produktu, numer seryjny oraz śruba trzymająca słupek ujemny; widzimy też mosiężny, pozłacany, regulowany pin kontaktowy +.

Przepływ powietrza do parowniszcza regulujemy obracając 2 tarcze umieszczone po bokach – nawiercone w nich otwory pozwolą regulować dopływ od minimalnego ( coś ” ala MTL ” ) aż do największego, który wynosi 2.5mm – biorąc pod uwagę,że deck montażowy z 3mm otworami na grzałki, oraz potężna ilością miejsca na grzałki pozwoli nam zaszaleć z grzałką to te 2.5mm jest bardzo mizerne ..

Górny cap jest montowany do całości na wcisk – a trzyma go pojedyncza uszczelka. Drip tip mimo tego,że wygląda bardzo masywnie to jest to klasyczna 510-tka.

Specyfikacja techniczna:

– Kwadrat o boku 24mm
– Duże 3mm otwory montażowe na grzałki
– Regulacja przepływu powietrza od 1mm do 2.5mm
– Pozłacany pin i post montażowy
– 3mm studzienka na liquid
– Izolator PEEK
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304
– Wymienny drip tip 510
– W zestawie zapas śrub i oringów