Trochę bardziej egzotyczne smaki, czyli EPIC JUICE

Firma Epic Juice została założona w 2012 roku przez Arthura Han’a, absolwenta nauk biologicznych z Uniwersytetu Kalifornii w Irvinie, koncentrując się na tworzeniu najlepszych eliquidów o farmaceutycznej jakości.

Laboratorium Epic Juice jest usytuowane wśród wielu znanych na całym świecie firm farmaceutycznych w Anaheim – Kalifornii. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Arthur jest poważnym, choć zrelaksowanym Kalifornijskim przedsiębiorcą, według niego, „nie chodzi tylko o dobrą naukę, dobra zabawa jest również ważna”.

A teraz dość historii i zajmijmy się faktami.

Epic Juice to marka liquidów premium, które jako jedne z niewielu zagranicznych liquidów możemy kupić w Polsce. Ich smaki według mnie są niesamowite i jedne z najlepszych jakie kiedykolwiek miałem przyjemność vapować. Większość z nich jest niebywale słodka- w Stanach vaperzy bardzo lubią takie liquidy. Niestety każdy kij ma dwa końce, za jakość trzeba zapłacić, liquidy tej firmy są niestety dosyć drogie, ponieważ nie możemy wyeliminować procesu transportu z USA. Za jedną butelkę 17 ml liquidu trzeba zapłacić od 38zł do aż 45zł, co niestety spotyka się z wielkim niezadowoleniem kupujących. Aczkolwiek ten kto kto już spróbował, na pewno się nie zawiódł!

Stosunek VG do PG wynosi: 40% glikolu propylenowego i 60% gliceryny roślinnej dla większości smaków – Airheadz i Airheadz Minted są wyjątkiem i zawierają 50% glikolu propylenowego / 50% gliceryny roślinnej, aby zapewnić możliwie najlepszy stosunek smaku do chmury.

Jako, że jestem wielkim fanem deserowych liquidów postanowiłem, że zajmę się opisem całej palety smaków oferowanych przez firmę EJ których jest tylko 10, ale każdy smakosz na pewno w tych dziesięciu znajdzie dla siebie prawdziwy rarytas!

AIRHEADZ

Airheadz1-300x300

Airheadz- to liquid o smaku arbuza i cukierków owocowych, przypomina delikatnie w smaku gumę balonową. Ciekawostką jest to, że istnieją dwie odmiany Airheadz. Drugą wersją tego liquidu jest Airheadz Minted który wzbogacono dodatkowo miętą.

MAIN SQUEEZE

main-squeeze-e-liquid-by-epic-juiceMain Squeeze- jest to cytrynowy cukierek z orzeźwiającym wdechem kolady (mentolowy chłód bez dodatku mięty). Liquid bardzo ciekawy i smaczny, idealny na gorące dni

APPLE JAX

apple-jax-e-liquid-by-epic-juiceApple Jax- jest to według mnie szarlotka, czyli połączenie kruchego ciasta, soczystych lekko kwaskowych jabłuszek i cynamonu. Osobiście byłem przez dłuższy czas zajarany tym liquidem, bardzo dobry deserowy smaczek. Idealny do porannej kawy.

BIG STIK

bigstikbottle-300x300

Big Stik- to słodka mieszanka soczystego ananasa i wiśni z nutami owoców tropikalnych, zauroczy Cię już od pierwszego zaciągnięcia! Smak bardzo zbliżony do wodnych lodów.

BANILLA

banillaBanilla – to banan z wanilią w cieście francuskim. Kolejny liquid idealny do kawy. Ciekawostką jest to ze wszystkim wanilia wydaje się jako strasznie mdła, a odpowiednie proporcje znacznie osłodzą nam liquid zamiast robić z niego mdły. I tak właśnie jest z tym liquidem, smak jest bardzo zrównoważony.

A już niedługo zapraszam na drugą część postu związanego z liquidami Epic Juice. Do zobaczenia niebawem!

Smaczki od Epic Juice vol. 2

Vaperos