Tsunami RDA – wiatru Ci nie braknie !

TSUNAMI RDA to kolejna produkcja ze stajni GeekVape. Firma dała się poznać wysoką jakością wykonywanych produktów – małą, ale trafioną w 10-tkę ofertą.

G2

Tsunami to potwór .. a wiadomo potwór, nie potwór byle by miał .. otwór 🙂 Otwory ma i to spore podwójny nawiew pod grzałkę o średnicy 4mm; podwójne posty na grzałki o średnicy 3 mm x 2.1 mm oraz dolny airflow o wymiarach 7.9 mm x 3.5mm – wiatru nam nie braknie.

Producent zapewnia,że w otworach montażowych zmieścimy największe i najbardziej wymagające grzałki.

G1

W zestawie otrzymujemy 3 różnej wielkości drip-tipy. 14.2 mm walcowaty i duży drip; 14.5mm – zwężający się ku górze storzek oraz 12.5mm wykonany ze stali nierdzewnej. Rozwiązanie dobre dla niezdecydowanych lub lubiących zmiany ( czyżby mnie znali ? )

G3

Korpus mocowany jest na podwójnych uszczelkach – a patrząc na jakość wykoannia elementów nie sądzę by siedział luźno. Spasowane elementy to coś co cenię i to bardzo.

G

Cenię również wysoką jakość izolatora ( PEEK ) a wisienką na torcie są imbusowe śruby, którymi dokręcamy grzałki – wykonane z bardzo trwałego materiału o wysokiej jakości. Kto nie wyrobił śrub dokręcając grzałki niech pierwszy rzuci kamieniem ..

Czy warto poświęcić chwilę czasu i pieniędzy na zakup TSUNAMI ? Zdecydujcie sami i podzielcie się z nami wrażeniami w komentarzach !