Tuglyfe DNA200 – nowe PIORUNUJĄCE odsłony !

Na rynku od dość dawna, chodź w Polsce żaden sklep nie podjął się sprzedaży tej wersji zasilania. Biorąc pod uwagę,że pierwsza seria była dość wadliwa – wcale się temu nie dziwię. Teraz w 8 nowych wersjach stylistycznych, które powalają !

  Screenshot_1 Screenshot_2 Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5 Screenshot_6 Screenshot_7

Flawless oparty o znaną i uznaną elektronikę DNA200 by Evolv to dość spory, prostokątny kawałek anodowanego aluminium, które z pewnością nie spodoba się wielu użytkownikom. Konektor o średnicy 22mm jest wpuszczony w obudowę wyposażony w pływający pin + to standard w tej klasy urządzeniach.

Screenshot_6

Przedni panel to standardowy układ w przypadku elektroniki DNA200 – w górnej części przycisk fire , tuż pod nim wyświetlacz OLED o przekątnej 0,91″, dwa przycisku regulujące i port microUSB, który służy do ładowania pakietu li-po ( przez wbudowany balancer generujący natężenie 1A ) oraz do wszelkiego rodzaju rozbudowanych ulepszeń , ustawienia trybów oraz sterowania urządzeniem za pośrednictwem programu EScribe.

Screenshot_7

Należy wspomnieć też,że przyciski sterujące wykonane są z wysoko wytrzymałego spieku ceramicznego, który zapewni nienaganną pracę i długowieczną trwałość. Boczny panel zasilania zdobi logo Tugboat . Powłoka nałożona na boxa jest przyjemna w dotyku i dość wytrzymała. Zasilanie zostało wyposażone w pakiet li-po 3s o pojemności 1200mah – Ci, którzy mieli styczność z DNA zasilanym li-po wiedzą,że przy wapowaniu na  dużej mocy długo nie będziemy cieszyć się z użytkowania.

Screenshot_11 Screenshot_9

Cechy Tuga

– chip DNA200
– obuodwa z anodowanego aluminium
– przyciski ze spieków ceramicznych

– wbudowany pakiet li-po 1200mah
– 22mm konektor z pinem pływającym

Cechy DNA200

– Moc wyjściowa od 1 do 200 W
– Napięcie wyjściowe od 1 do 9V
– Obsługa rezystancji od 0.1 ohm w trybie mocy i od 0.08 w trybie TC
– Wsparcie dla wszystkich drutów w tym TC
– Wbudowany balancer microUSB 1A
– Szereg zabezpieczeń
– Możliwośc personalizacji
– Możliwość ustawiania trybów
– Automatyczne wykrywanie rezystancji
– do 97% sprawność

boardboard