Twisted Messes X by Jay Bo Designs

Dripper Twisted Messes to świetnie wykonany parownik z najwyższej jakości komponentów. Jego unikatowy ” ostry ” wygląd, który świetnie podkreśla górny kapsel sprawa,że nie jest to kolejny smutnie oklepany projekt powielany przez konkurencję tylko nuta świeżości na tym smutnym jak … rynku 🙂

Zaprojektowany we współpracy z Jay Bo firmy znanej z takich projektów jak chociażby Wismec RX200.

T1

O kurna jaka studnia …

Uwielbiam drippery z dużą studnią na liquid. Raz jest to bardzo wygodne – skroję więcej waty – dobrze ułożę i nie muszę zalewać parownika za każdym zaciągnięciem a dwa, mogę zmieścić większe i bardziej wymagające grzałki .

Takie bazy to ja lubię …

T2

Duża i masywna baza. 4 otwory montażowe – każdy o średnicy 2.8 mm + sześciokątne hartowane śrubki, którymi dokręcamy grzałki od góry. Jest za co chwycić i gdzie włożyć 🙂 Bez problemu osadzimy tutaj wymagające alieny czy inne fused clapton-y . Wisienką na torcie jest bezpieczeństwo i wytrzymałość – izolator PEEK. Bardzo dobrym posunięciem jest osadzenie tulei na 2 uszczelkach z pewnością poprawi to stabilność korpusu.

Potwór, nie potwór ważne by miał otwór

T3

Nawet nie jeden otwór bo aż 3 duże – kwadratowe otwory powietrzne umieszczone z obu stron dostarczą nam całe wiadro wiatru na najbardziej wymagające grzałki 🙂

T4

To właśnie ten kapselek dodaje pikanterii i piekielnego wyglądu, ale nie tylko. Pełni również funkcję dodatkowego dolotu powietrza od góry. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dowolnie regulować przepływ boczny oraz górny.

T5

Dla wybrednych w zestawie otrzymujemy 2 korpusy drippera – srebrny oraz czarny, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Cechy produktu

– Średnica 23mm
– 2 duże posty montarzowe
– 4 otwory o średnicy 2.8mm każdy
– Duża studnia na liquid o głębokości 5.5mm
– 3 x 3 kwadratowe otwory regulacji powietrza
– Wykonany ze stali nierdzewnej
– Trzy opcje drip tip-ów 11mm Stal nierdzewna, 11mm – Radel oraz adapter na drip tip 510
– Pozłacany mosiężny pin +