Twój pierwszy e-papieros ? Jak wybrać odpowiednie sprzęt dla siebie.

Wybór odpowiedniego e-papierosa dla osoby, która chce zacząć przygodę z wapowaniem – czyli zdrowszą alternatywą to duży problem a niekiedy wyzwanie, z którym nie każdy jest w stanie sobie poradzić.

1. Takiej decyzji nie należy podejmować samemu.

Przed zakupem swojego pierwszego e-papierosa warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z aktualną ofertą sklepów stacjonarnych jak i internetowych. Obecnie na rynku jest bardzo dużo modeli przez co wybór odpowiedniego sprzętu nie jest łatwy.

Decyzja może być bardzo trudna, dlatego nie warto dokonywać pochopnych zakupów.

2. Zasięgnij opinii od osób, które używają e-papierosów.

Warto zasięgnąć opinii znajomych oraz osób, które już korzystają z określonych modeli urządzeń. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku papierosów elektronicznych wiele zależy od indywidualnych preferencji i wymagań. Coś, co jest wygodne dla naszych znajomych, niekoniecznie będzie odpowiadało akurat nam.

Warto też zasięgnąć opinii od osób, które regularnie udzielają się na forach e-papierosowych.

3. Na co zwrócić uwagę ?

Przed zakupem powinniśmy zastanowić się jakim jesteśmy typem palacza. Od tego w głównej mierze zależy wybór e-papierosa. Osoby palące więcej będą potrzebowały innego rodzaju urządzenia oraz liquidu niż te palące regularnie.

Warto zastanowić się również w jakich miejscach będziemy z niego korzystać oraz jakiej żywotności baterii oczekujemy. Będzie to miało ogromne znaczenie w momencie kiedy nie będziemy mieli możliwości jej ładowania np. w pracy czy podróży. W takim przypadku można rozważyć zakup drugiej, zastępczej baterii (często znajdziemy ją już w fabrycznym zestawie).

4. Na co należy uważać przy zakupach przez internet ?

FITST

Zakupy należy robić tylko w sprawdzonych i polecanych przez wielu użytkownikach sklepach internetowych. Jest wiele sklepów, które w opisie przedmiotów umieszczają niepoprawne – błędne informacje dotyczące przedmiotu.

– Przed zakupem zasięgnij opinii o sklepie, w którym chcesz dokonać zakupu

– Zapoznaj się z ofertą kilku sklepów by wybrać najlepszą ofertę

– Nie kupuj tanich – chińskich podróbek e papierosów w serwisach aukcyjnych – tego typu sprzęt może być zagrożeniem dla użytkownika przez bardzo słabą jakość wykonania

– Upewnij się, że sprzęt który kupujesz jest objęty gwarancją

Jest to tylko kilka aspektów, na które należy zwracać uwagę przy zakupach przez internet.