UD ANZU

Anzu to nowa propozycja drippera od UD. Od dawna wiadomo,że większość ludzi ” kupuje oczami ”, ale UD chyba o tym nie wie..

Screenshot_2 Screenshot_3

Dripper moim skromnym zdaniem do najładniejszych nie należy, zaś jego wnętrze jest nieco ciekawsze. 2 kolumnowa baza velo style z 2.5mm otworami montażowymi , 22mm średnicy, regulowany nawiew na bok oraz od spodu grzałki i potężna wanienka na liquid.

Screenshot_4 Screenshot_5

Konstrukcja jest w pełni rozbieralna. Na w dolnej części tuż nad airflow zostało umieszczone laserowe logo. Od spodu widnieje grawer producenta. Pin kontaktowy + został pozłocony i możemy regulować jego wysokość. Wewnętrzna część driptip-u posiada skośne rowki / kanaliki dzięki którym teoretycznie skropliny spływają do drippera zamiast osiadać na driptipie.

Screenshot_6 Screenshot_7

Airhole zostały umieszczone w 2 sekcjach – w górnej części czapki oraz u podstawy. Dolne doprowadzają powietrze pod grzałkę, zaś boczne na jej bok. Oba możemy dowolnie regulować poprzez przesunięcie tulei.

Screenshot_9 Screenshot_10

Kolumna negatywna bazy stanowi jednolitą całość bazy, dodatnia zaś została osadzona w niej i odizolowana, izolatorem PEEK, który zapewni dużą wytrzymałość cieplną i nienaganna izolację. Otwory montażowe o średnicy 2.5mm spokojnie zmieszczą większe setupy grzałek. Dużym plusem parownika jest ogromna wanienka na liquid – dzięki niej przy 1 soczystym zalaniu będziemy mogli chmurzyć ciut więcej niż u konkurencji.

Cechy produktu :

– Srednica 22mm
– Baza velo style
– 2.5mm otwory montażowe
– Dolny airflow o średnicy 12mmx3.5mm
– Izolator PEEk
– Po 10 otworów powietrznych ( bocznych ) na stronę
– Drip tip Vortex – z rowkami wewnątrz dripa – o średnicy 10mm
– Konstrukcja ze Stali nierdzewnej
– Pozłacany pin kontaktowy

boardboard