UD DIY – zestaw dla każdego wapera

Krótka prezentacja zestawu narzędzi i akcesoriów od UD. Cena takiego zestawu to około 42$ – drogo biorąc pod uwagę,że na rynku mamy już zestawy od Coil Master czy LTQ.

Screenshot_3 Screenshot_6

Sam zestaw prezentuje się dość estetycznie. Pokrowiec na narzędzie jest solidnie wykonany z materiału, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia. Zestaw jest rozkładany modułowo dzięki czemu po złożeniu zajmuje mało miejsca.

 Screenshot_7

Cały zestaw prezentuje się niepozornie. Dużo bardziej do gustu przypadła mi sakiewka LTQ Vapors , którą miałem okazję testować . Ułożenie narzędzi i akcesoriów było dużo lepsze, mocowane na taśmy – a nie w wewnętrznych kieszeniach.

Screenshot_8 Screenshot_9

W zestawie znajdziemy podstawowe akcesoria – ceramiczne szczypce, którymi likwidujemy hotspoty w grzałkach, precyzyjną pęsetę , cążki, obcinaczki nożyczki i wiele innych przydatnych gadżetów.

Screenshot_10 Screenshot_11 Screenshot_12

Znajdziemy w nim między innymi zestaw do kręcenia grzałek połączony ze śrubokrętami. Rozwiązanie ciekawe i bardzo poręczne. Zestaw zawiera również bawełnę oraz ” garść ” drutu + miernik oporności.