UD EZ SCREWLESS Tank

UD Ez – nowy, bardzo ciekawy parownik, który jako pierwszy posiada szybko zamykacz zamiast śrubek. Korpus jak i baza wykonane są ze stali nierdzewnej.

Jego pojemność to 4 ml – mało ? dużo ? – w sam raz.

Screenshot_2 Screenshot_3

Czarna wersja dużo bardziej przypadła mi do gustu, bardzo fajnie komponuje się z czerwonymi uszczelkami i pyrex-em. Średnica podstawy parownika to 22mm – pin + jest regulowany, przepływ powietrza również możemy dowolnie regulować.

Screenshot_4 Screenshot_5

System górnego napełniania – standard, bardzo pomocny – w łatwy sposób napełnimy nasz parownik. Otwory są spore , główka pipety spokojnie się zmieści. Wewnętrzna powierzchnia driptip-a została wyfrezowana – tym samym zaciągane powietrze wprowadzane jest w wir a jednocześnie ochładzane.

Screenshot_6 Screenshot_7

Konstrukcja jest rozbieralna – bazę wyciągamy od spodu dzięki czemu w dowolnej chwili możemy wymienić watę czy grzałkę bez konieczności wylewania ulubionego liquidu z parownika.

Screenshot_8 Screenshot_9

Najciekawszym rozwiązaniem zastosowanym z tego co kojarzę po raz pierwszy są ” szybko zamykacze ” do grzałek. Kto uważa,że ten sposób jest do kitu – TEN GAPA ! Cholera .. ile razy męczyłem się z dokręceniem grzałki, ile razy przy tej okazji dziabnąłem się w palucha. Prostota montażu nowej grzałki to główna cecha tego parownika.

Screenshot_12 Screenshot_11

Najlepszym gadżetem są gotowe zestawy grzewcze, które możemy kupować w kilku różnych konfiguracjach. Czekam z niecierpliwością na dostępności tego cacka w Polskich sklepach. Znając ” nowoczesność ” sklepów najszybciej oczekiwał bym go na Enzo – czas pokaże – bardzo chętnie przetestuję te zaczepy.

Screenshot_14

 boardboardboardboardboardboard