Vandy Vape Pulse 22mm – squonkastyczny

Bottom feedery – w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne na rynku EIN. Squonkastyczne zestawy przyciągają wielu zwolenników łatwością użytkowania a przede wszystkim sporym zapasem liquidu w zbiorniku – dziś słów kilka od 22mm parowniku od Vandy Vape.

Squonki lubiane przez zagranicznych przyjaciół w Polsce nie mają dużego zainteresowania – spowodowane jest to głównie dużymi ograniczeniami związanymi ze sprzętem i jego dostępnością na naszym rynku. Bootom feedery to idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień chmurzą z dripperów, ale nie lubią nosić ze sobą butli z liquidem i co chwilę zalewać wysuszonej na wiór waty.

Dzięki zastosowaniu w głowicach pinu z otworem na środku a w parownikach pinu + z otworem po naciśnięciu butelki liquid przedostaje się przez wężyk, głowicę i pin parownika wprost do studzienki drippera nasączając ją liquidem.

22mm średnicy – to optymalny choć biorąc pod uwagę rozrastanie się wszystkich parowników już stary rozmiar. Mimo małych rozmiarów udało się wyrzeźbić w pełni pozłacanej podstawie otwory na liquid o głębokości 7mm.

Płaska baza z otworami montażowymi na grzałki o średnicy 2.5mm przystosowana jest na pojedyncze grzałki. Śruby dociskowe umieszczone są na bokach parownika między dwoma grubymi uszczelkami trzymającymi cap.

Regulowany przepływ powietrza – 4 otwory po 3mm każdy – dostarcza wiatru wprost na grzałkę.

W zestawie otrzymujemy dwa 11mm drip tipy o standardzie montażowym 810, ale dla osób, które przyzwyczaiły się do korzystania z mniejszych dripów producent dodaje adapter pod 510.

  

Specyfikacja techniczna:

– 22mm średnicy
– 7mm studzienka na liquid
– Izolator PEEK
– Terminale na grzałki o średnicy 2.5mm
– Pozłacana baza, pin oraz śruby
– 4 otwory przepływu powietrza o średnicy 3mm
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304
– W zestawie dwa 11mm drip tipy 810 oraz adapter dla 510

boardboard