VapeCase 2.0 SUB Ohm Mod w kształcie obudowy na telefon – tak e-papieros z telefonem!

Jeśli tylko potrafisz podchodzić do życia w nieszablonowy sposób, a oryginalność i indywidualność jest dla ciebie ważna. To ten produkt może przypaść Ci do gustu.

W dzisiejszych czasach posiadanie telefonu jest koniecznością. Każdy z nas ma go przy sobie 24h na dobę. Dzięki dynamicznemu rozwojowi runku telekomunikacji, w przeciągu kilku lat, ludzie stanęli u progu nowej rewolucji. Telefony już nie służą nam tylko do komunikacji, dzisiejsze smartphony pomagają nam tworzyć kulturę, zapisują nasze wspomnienia i pozwalają płacić rachunki za prąd. Dlatego obecnie łatwiej zapomnieć kluczy, karty kredytowej niż smartphone. Człowiek bez telefonu zwyczajnie czuje się jak nagi.

Dlatego połączenie smarta z e-papierosem to dobry pomysł. Umożliwia nam to VapeCase 2.0 SUB Ohm Mod w kształcie obudowy na telefon.

Sam mod wyposażony jest w akumulator o dużej pojemności, blisko 2000mAh, jest to zaleta gdyż z pewnością nie będziemy zmuszeni do noszenia ładowarki. Urządzenie może działać w 4 trybach, z napięciem 3V, 3.6V, 4.2V, 4.8V. Wyposażono je w standardowy gwint 510 / eGo dzięki czemu bezproblemowo zamontujemy na nim nasz ulubiony parownik. Diody led w przejrzysty sposób obrazują stan naładowania e-papierosa a gniazdo microUSB pozwala jednocześnie ładować jak i używać urządzenia.

Mod produkowany jest w USA, więc mamy tu do czynienia z wysoką jakością i solidnym wykonaniem. Niestety pod względem estetycznym nie jest już tak różowo, urządzenia wszak prezentuje się ładnie lecz trochę topornie. Ogólnie nie przeszkadzało by mi to, ale biorąc pod uwagę że przeznaczone jest do pracy z iphonami i topowymi smartphonami budzi to pewien dysonans.

Pomysł na takiego e-papierosa uważam za świetny, jestem ciekaw w jaką stronę potoczą się dalsze losy tego projektu.

Dane Techniczne:
– bateria 2000mAh 3.7 Li-ion Battery Pack
– regulacja napięcia 3V, 3.6V, 4.2V, 4.8V
– wskaźnik naładowania (diody led)
– gwint 510 / eGo

w tech chwili dostępne wersje dla:
– iPhone 4 / 4s
– iPhone 5 / 5s
– Samsung Galaxy S3
– Samsung Galaxy S4
– Samsung Note 2
– Samsung Note 3