VAPENEWS – Smok® X Cube Mini TC – 75W

SMOK® X Cube II mini

 

Smok® X CUBE MINI to mniejsza wersja popularnego X CUBE II zasilana jednym akmulatorem**. Jako jeden z najbardziej wyczekiwanych modów, X CUBE MINI oferuje nowe funkcje: Inteligentne rozpoznawanie grzałki, obsługe dwóch nowych rodzaji drutu oporowego które mają na celu przenieść vaping do następnego poziomu. Ma 75W maksymalnej mocy, Bluetooth 4.0 oraz konfigurowaną diodę LED, która świeci w zakresie do 16 mln kolorów. Posiada kompaktowe wymiary,  jest dostępny w 4 kolorach.

 

Mod pracuje w 3 trybach kontroli temperatury:

2015-10-14-16_58_057598

Smok® od pewnego czasu postawił na jakość wykonania i tak też jest w tym przypadku. Obudowa jest wykoanana  ze stali nierdzewnej oraz cynku, co daje niesamowitą trwałość. Posiada wygodną klapke, którą trzymają mocne magnesy. Zasilany jest jednym wymiennym akmulatorem 18650, posiada również port ładowania microUSB (1A). Pin 510 jest zamontowany na sprężynie co daje nam pewne i stabilne połączenie atomizera z modem. Ciekawym detalem są już wcześniej wspomniane diody led zamontowane pod przyciskiem, możemy zmieniać ich kolor za pomocą dedydkowanej *aplikacji mobilnej

2015-10-14-16_55_580590

Mod na pewno  lokuje się w czołówce masowych zasilań na jeden akumulator. Jego średnia cena wynosi 189-230 zł. Cechuje go dobry stosunek jakości do ceny.

*Informacje odnośnie mobilnej aplikacji Smart BEC .

  • – dostępna na platformę Android (4.3+) oraz iOS (7.0)
  • dzięki niej możemy ustawić nazwę urządzenia, hasło do połączenia bluetooth, jednostkę temperatury (dla trybu kontroli temp.), alert niskiego poziomu baterii, kolor diody LED itd.

***Akmulator należy dokupić oddzielnie, polecam zakup akmulatra Sony VCT5 lub LG he4, Smasung 25r.