Vaping kompaktowy czyli Joyetech Aio.

W czasach, w których pomniejsza się boxy wydając je w wersji mini, znajdują się móżdżki które zmniejszają parówy.

Parówy, takie jak iJust, Subvod i inne. To nie to, że chcę jakoś pocisnąć w te urządzenia, wcale nie. Po prostu wyglądają jak parówy. Wtem na rynku pojawia się Aio od Joyetecha, czyli mała parówa. Serdelka.

Urządzenie mniejsze, aniżeli iJust Start, w wersji 1300mAh. Tutaj też jest 1300mAh ale atomizer mamy zintegrowany z tubką. Fajny zabieg, ol-in-łon.

Atomizer „przyklejony” do tubki, to coś na zasadzie pomieszania Cubisa z Tronem. Przepływ powietrza (z zaimplementowanym childproofem, coby się żaden dzieckins nie nachlał) u góry atomizera rodem z Trona i system grzałek „kubkowych” z Cubisa.

Producent deklaruje (okrasza to również fotkami jakichś układów scalonych, ale cholera wie – może to równie dobrze być processor który ledwo ciągnął Quake 2) że w elektronice siedzi podwójne zabezpieczenie. Ja i tak im nie ufam. 😀

W ustniku mamy nacięcia wirowe, które niby jest bardziej wydajne (co w sumie się sprawdza) i jest bardziej bezpieczne…. Ciekawe przed czym chroni? Ja nie uświadczyłem żadnych krzywd ze strony zwykłych ustników, ani użytkując tego nie czułem się jakoś bardziej bezpieczny (znajomy, znajomego ma znajomą która ma znajomego i on mówił że jak miał Aio i wszedł do bramy pełnej żołnierzy ortalionu to mu nawet „dobry wieczór” powiedzieli i pod same drzwi mieszkania zaprowadzili! Powaga!)

Ale zaraz zaraz, urządzonko ma w sobie pewien bajer, który naprawdę jest świetny. Zmieniamy sobie podświetlenie… W środku atomizera! Wooohaaaaaaa, dobre na podryw (hej maleńka, chcesz zobaczyć jak mi się sosik podświetla?). Serio, fajny gadżet.

A sos, sos uzupełniami od góry, jest topfill jest impreza. Na sekcji atomizera (w zależności od wariantu) mamy albo kreskę z napisem MAX, albo wyznacza go koniec kolorowej części.

Dla wielbicieli urządzeń kompaktowych (i dyskotekowych też) z pewnością mogę polecić (ja to najchętniej nosiłbym akumulator od STAR’a także ten tego…).

TL;DR

Zalety:

  • Kompaktowy
  • Fajny system z tankiem
  • Ładowanie passtrough
  • Topfill
  • Podświetlenie liquidu 😀

Wady:

  • Tylko 1300mAh

Ocena ogólna 8/10