Vapor Shark Switch Box

Wyjątkowy ?? Raczej nie – jest wiele urządzeń na rynku, które są podobne kształtem i specyfikacją do tego bydlaka, ale jedno należy przyznać – nie każde zasilanie jest dopracowane, schludne i kompaktowe – Switch Box DNA75 z pewnością jest !

screenshot_3 screenshot_4 screenshot_5

40mm x 25mm x 89mm – optymalne wymiary dla pojedynczego akumulatora 18650 oraz elektroniki DND75, która stała się w ostatnim czasie chyba najpopularniejszym modułem od Evolv. Specyfikacji tej elektroniki nie trzeba nikomu przybliżać – stabilność, płynna i niezawodna praca oraz mnogość funkcji dzięki oprogramowaniu. Więcej informacji znajdziecie bezpośrednio na stronie producenta TUTAJ

screenshot_7 screenshot_8

Powierzchnia pokryta jest gumą znaną z poprzednich wersji zasilania – wielu użytkowników poprzednich wersji miało problemy z bardzo dużą podatnością na uszkodzenia warstwy gumy – tutaj użyto lepszej mieszanki, która ma sprawdzać się o wiele lepiej.

Przedni panel zasilania to standardowy układ dla DNA. Od góry piękny błyszczący przycisk z pierścieniem podświetlanym na niebiesko – tuż pod nim spora przestrzeń na OLEDowy wyświetlacz, następnie 2 przyciski sterujące oraz port microUSB, który służy do aktualizacji oprogramowania jak i ładowania pojedynczego akumulatora 18650 natężeniem do 2A.

screenshot_9 screenshot_10

Cała konstrukcja jest ergonomiczna, przyjemna w dotyku i kompaktowa – takie zasilania przeznaczone są raczej do spokojnego wapowania – pojedynczy akumulator nie wytrzyma długo na maksymalnej mocy, ale nie ma się co zrażać – Vaporshark stosuje szybkie ładowanie w swoich zasilaniach także swój akumulator możecie szybko i bezpiecznie doładować. W zestawie znajdziecie poręczny kabel USB oraz instrukcję obsługi.

screenshot_11 screenshot_12

Specyfikacja techniczna:

– Zasilanie 1×18650
– Konstrukcja ze stopu cynku w gumowej powłoce
– Elektronika DNA 75
– Wyświetlacz OLEDowy o przekątnej 0.91″
– Ładowanie przez port microUSB natężeniem aż 2A !!!
– Płynnie regulowana moc od 1W do 75W
– Maksymalne natężenie wyjściowe 30A
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury
– Ręczne ustawienia tempeaturowe
– Kilka trybów pracy
– Wymiary 40mm x 25mm x 89mmboardboard

board