Vaporesso Gemini Two Post RTA

Gemini Two Post to flagowy parownik od Vaporesso.
Two Post wyposażony jest w 16mm bazę z 2 kolumnami montarzowymi wyposarzonymi w 2mm otwory.

v4

Górne napełnianie – To masowo stosowane przez producentów rozwiązanie, które ułatwia nam napełnianie naszego parownika ulubionym liquidem. Masowo stosowane – złe ? Wręcz przeciwnie – komfort użytkowania poprawia się o wiele. Niektórzy pamiętają napełnianie parowników od spodu poprzez odkręcenie śrubki .. MORDĘGA.

V2

Regulacja przepływu liquidu – Bardzo pomocna i przydatna dla osób, które korzystają z różnych gęstości ulubionych płynów. Wyśmienicie sprawdza się również pod czas stałego wapowania – temperatura, którą wytwarzają grzałki jest dość spora – podgrzewa cały parownik oraz liquid zawarty w nim, a w skutek tego robi się rzadszy.

v4

Dokręcenie waty pierścieniem – Ja osobiście nie jestem fanem tej ” techniki ” a to może dlatego,że nigdy nie potrafię dobrze spasować pierścienia 😀 Watę po przeciągnięciu przez grzałkę wyprowadzamy w kanaliki a następnie utwierdzamy ją pierścieniem – mała rzecz a cieszy.

Two post został również wyposażony w precyzyjną regulacja powietrza u podstawy. Pierścień regulujący pracuje bardzo kulturalnie, nie zacina się i spełnia swoją funkcję.

Od niedawna stosowaną nowinką jest pin pomiędzy bazą 

Do czego służy ? Wielu pyta – odpowiedź jest jedna. Ten mały ” czorci ” diabeł to dodatkowy dopływ powietrza na wewnętrzną stronę grzałki. Według producenta służyć ma głównie polepszeniu odczuwalnych walorów smakowych soczku

v3

W zestawie otrzymujemy duży 13.5mm drip tip Derlin + adapter 510.

Pojemność Two Post-a to jedynie 3.5 ml. Jedynie i aż biorąc pod uwagę,że jest to parownik o łącznej średnicy 22mm a sama baza mierzy 16mm.

v5

Cechy produktu :

– średnica 22mm
– 2 posty montarzowe z podwójnymi otworami o średnicy 2mm
– 4 nawiewy pod grzałkę o średnicy 3mm
– regulowany przepływ powietrza u góry parownika
– regulowany przepływ powietrza w podstawie
– średnica bazy 16mm
– system górnego napełniania
– pojemnośc 3.5mm
– kontrola przepływu liquidu
– duży drip tip w zestawie
– wykonany ze stali nierdzewnej + szkła pyrex
– pozłacane piny kontaktowe