Vaporesso Nalu RDA- Beczka z okienkiem

I doczekaliśmy się w miarę fajnego driperka od Vaporesso – Nalu połączenie szkła ze stalą nierdzewną – bardzo fajna sprawa pod względem wizualnym – do zdjęć, podglądania na żywo co się dzieje w parowniku, ale nie tylko ..

Screenshot_2 Screenshot_3

Jak zapewnia producent właśnie w Nalu mamy poczuć maximum wyrazistego smaku ulubionego liquidu a to wszystko dzięki samej konstrukcji i zamkniętej bazie z nawiewem wyłącznie pod grzałkę. Sam nawiew jest dość ciężko regulować – w palcach tego nie zrobicie – parownik musi być wkręcony w dowolne zasilanie / tab lub jakąś inną podstawkę a to wszystko z racji ” mocno ” spasowanych komponentów i dobrze trzymających uszczelek. Poprzez obrót całej tulei mamy możliwość ustawienia dowolnego zasłonięcia otworów powietrznych lub zasłonięcia 1 z nich w całości.

Screenshot_5 Screenshot_9

Konstrukcja jest rozbieralna – szkło, które producent zainstalował w tulei nie jest demontowane. Pin + drippera jest regulowany i pokryty dodatkową warstwą złota zwiększającą przewodność. Otwory powietrzne mają średnicę 3mm x 7,5mm .

Screenshot_8 Screenshot_7

Baza jest bardzo duża i dobrze wykonana. Przy średnicy 24mm producent umieścił 2 masywnie wyglądające słupki montażowe z dużymi otworami na grzałki – niestety nie znamy ich średnicy. Pin + został osadzony na izolatorze PEEK, który zapewni nienaganną izolację. Bardzo głęboka studzienka na liquid to kolejna zaleta tego drippera przy pojedynczym zalaniu ulubionego liquidu ściągniemy kilka potężnych chmur.

Screenshot_10 Screenshot_4

Od producenta dostajemy w zestawie 3 drip tipy.. Każdy z nich o średnicy wewnętrznej 9mm z 2 uszczelkami, które zminimalizują bujanie się drip tipa.

Specyfikacja techniczna :

– 24 mm średnicy
– Zintegrowane szkło
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej
– Głęboka wanienka na liquid
– Baza velostyle
– 2 airflow o średnicy 3mm x 7,5mm
– Izolator PEEK
– 3 drip tipy o średnicy 9mmm w zestawie
– Pozłacany pin +