VAPORESSO RENOVA ZERO

Ten nowy vaporizer Vaporesso oparty na kartridżach jest zmieniaczem gry. Jak nazwa nie tak subtelnie podpowiada, jest trochę jak Nespresso, ale do vapowania. Dostępny w dziewięciu kolorach Renova Zero ma wymiary zaledwie 8 cm x 3 cm i jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni słynnych Levis 501s. Jest to również absolutnie proste: po prostu włącz go pięcioma naciśnięciami przycisku. Zero jest znakomicie zaprojektowany i wyposażony w mocną obudowę ze stopu cynku oraz magnetyczny system zatrzaskowy, który jest radością w użytkowaniu.

Produkuje również większą chmurę niż praktycznie każdy inny model. Co więcej, możesz również zmienić moc urządzenia, naciskając trzy razy ten sam przycisk. Regulacja mocy ma przypuszczalnie wpływać na ogólną objętość chmury, chociaż należy powiedzieć, że ten sprzęt nie wykrył żadnych większych różnic między trzema ustawieniami. Ten pod używa kartidży wielokrotnego użytku. Otwiera to zupełnie nowy świat e-Liquidów, a miksy VG / PG, których normalnie zamknięte systemy oparte na wymiennych wkładach po prostu nie mogą się równać. Zero ma tylko stockowo zainstalowanego kardtidża, ale łatwo jest kupić online. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić e-liquid według własnego wyboru i napełnić kartridż za pomocą genialnego jednokierunkowego zaworu Zero. Każdy Kartridż jest wyposażony w wysokiej jakości, trwałą grzałkę ceramiczną. Zero posiada również ochronę przed „suchym uderzeniem”, która zamyka grzałkę, gdy nadejdzie czas na uzupełnienie. Zapobiega to nie tylko uszkodzeniu grzałki, ale także zapobiega przedostawaniu się cuchnących oparów. Inną ważną zaletą jest to, że Zero jest wolne od wycieków, a to oznacza, że ​​nie będzie już lepkiej, śmierdzącej cieczy na całej odzieży i rękach.

Jeśli szukasz dyskretnego, ale niezwykle wszechstronnego parownika, który zapewnia nieustannie gładkie uderzenie pełne ogromnych ilości pary, nie szukaj dalej niż ten mały kieszonkowy tytan.