VAPORESSO TRANSFORMER RDA

Transformer – jedyna transformacja tego parownika to dodawana do zestawu dodatkowa tuleja z innym układem przepływ powietrza – i to by było na tyle z jego transformacji 😀 Kilka informacji o nim .

screenshot_1 screenshot_2 screenshot_3 screenshot_5

Transformer ma 22mm średnicy i jak mówi producent jest NAJLEPSZYM PAROWNIKIEM ze wszystkich parowników 22mm – nie zgodzę się patrząc jedynie na zdjęcia – jest dużo fajniejszych, lepiej wyglądających i oferujących dużo więcej dripperów , ale każdy ma inne zdanie 🙂 Wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości w połączeniu z pozłacanym pinem kontaktowym zapewni dużą przewodność.

screenshot_6 screenshot_7

W zestawie z transformerem dostajemy 2 tuleje oraz 2 chuff cap-y . Pierwsza propozycja z małym przepływem powietrza oraz mniejszą tuleją, która w efekcie zmniejsza komorę odparowywania i ma dzięki temu pomóc w lepszym odczuwaniu smaku – drugi zaś wyższy w bardzo z sumaryczną większą powierzchnią przepływu powietrza oraz chuff cap-em wykonanym ze stali nierdzewnej.

screenshot_8 screenshot_11

Baza, która oferuję powierzchnię 18mm na budowę grzałki wyposażona jest w 4 otwory montażowe – każdy o średnicy 2mm x 3mm. Kopytka grzałki przycinamy na odpowiednią wysokość a następnie instalujemy w bazie i od boku dokręcamy śrubami.

Sporym minusem może być dość mała wanienka na liquid. Cała konstrukcja od bazy po przepływ powietrza przypomina mi połączenie kilku wersji dripperów Mutation -,- również widzicie podobieństwo ?

screenshot_15 screenshot_16

Specyfikacja Techniczna:

– Średnica 22mm
– Otwory montażowe o średnicy 2mm x 3mm
– Regulowany przepływ powietrza
– 2 rodzaje tulei w zestawie
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej
– Regulowany, pozłacany pin +
– W zestawie dodatkowy pin squonk
– W zetawie grzałki oraz zapasowe elementy naprawcze

screenshot_17

 board