Vapros V-Spot Atomizer i Vapros Nunchaku Battery-V1 2000mAh to e-papieros najnowszej generacji

To urządzenia które sam producent deklaruje że są dla siebie stworzone. Więc nie widzę powodu dlaczego nie opisać ich razem. Wykonane są w takiej samej stylistyce przy zachowaniu najwyższych norm. Urządzenia prezentują nawet bardziej niż zadowalające osiągnięcia a w komplecie stanowią elektroniczny papieros najnowszej generacji.

Bateria to konstrukcja o pojemności 2000mAh, oferuje zmianę mocy w zakresie od 6 do 18W za pomocą praktycznego pokrętła znajdującego się w dolnej części e-papierosa. Urządzenie mierzy 129,5 mm przy średnicy 20mm i wadze około 100 gram świetnie leży w dłoni. Wyposażono ją w standardowy gwint 510/eGo i gniazdo microUSB. Dzięki gniazdu USB  możemy jednocześnie ładować i używać baterii, choć biorąc pod uwagę jej pojemność, te czynności rzadko będą łączone z sobą. 2000mAh starczy na długie godziny wapowania. Pięć diod led, prezentuje nam stan naładowania e-papierosa. Gwint  510/eGo jest dużą zaletą tej baterii, gdyż pozwala sparować z nią wiele parowników obecnych dziś na rynku. Jak na przykład Vapros V-Spot Atomizer.

Ten atomizer został specjalnie zaprojektowany do współpracy z wyżej opisywaną bateriom, więc niech nie dziwi nikogo że obydwa urządzenia tak dobrze pasują do siebie. Jest to dolnogrzałkowa konstrukcja wykonana z materiałów najwyższej klasy. Zastosowanie prawdziwego szkła gwarantuje czysty i wyraźny smak, a dobrze dobrana grzałka obfite kłęby dymu. E-papieros Vapros V-Spot został wykonany solidnie i trwale, jego konstrukcja jest w pełni rozbieralna więc jego czyszczenie nie nastręcza większych problemów.

Vapros V-Spot Atomizer i Vapros Nunchaku Battery-V1 2000mAh to urządzenia pasujące do siebie pod każdymi względami, myślę że każdy ich użytkownik nie będzie zawiedziony.

Dane techniczne:
Vapros V-Spot Atomizer
– gwint: 510/eGo
– długość: 70.8mm
– średnica: 18mm
– waga: 48g

Vapros Nunchaku Battery-V1 2000mAh
– gwint: 510/eGo
– pojemność: 2000mAh
– regulacja mocy: od 6W do 18W
– długość: 129.5mm
– średnica: 20mm
– waga: 100g

 

Vapros V-Spot Atomizer i Vapros Nunchaku Battery www.vape.pl

Vapros V-Spot Atomizer i Vapros Nunchaku Battery www.vape.pl