VAPY DOLLAR BLUE- „oakcyzowane” cukierki lodowe!
Siemaneczko!
Dziś przychodzimy do Was z pierwszymi na polskim rynku, oakcyzowanymi płynami!
Seria Dollar od Vapy ostatnio przeszła małą rewitalizację ponieważ wycofano z niej 2 smaki, ale również dodano 2 nowe! Miejmy nadzieje że nie będą gorsze od tych poprzednich.
Dodatkowo całą serię zmieniono z shortfillów na longfille. Zostało to przygotowane specjalnie na nadchodzącą akcyzę.
Jako pierwszy na celownik bierzemy Dollar Blue czyli cukierki lodowe w wykonaniu Vapy.
ZAPACH:
Po odkręceniu butelki możemy wyczuć że wydobywa się z niej chłodny aromat cukierków lodowych. Zapach od razu przypomina prawdziwe lodowe cukierki. Cukierki jak cukierki. Po samym zapachu nic w nich szczególnego. Jestem wielkim fanem cukierków lodowych i myślę że ich smak powinien mnie zaskoczyć.
SMAK KROPLI: mocno chłodne cukierki lodowe
SMAK NA PAROWNIKU:
Na start otrzymujemy dużą dawkę chłodu. Nie jest aż tak lodowo jak się Wam wydaje ale chłodu jest sporo. W porównaniu do poprzedniej wersji Dollara jest ona troszkę większa albo przynajmniej mam takie przeczucie. Po ataku chłodu pojawiają się smaczne i słodkie cukierki lodowe. Nie są one chemiczne. Smakują tak jak prawdziwe cukierki które możemy zakupić w sklepie. Są słodkie i naturalne. Myślę że są to jedne z najlepszych cukierków lodowych które miałem okazję już próbować! Smak idealny na lato!
PODSUMOWANIE:
Dollar Blue zaskoczył mnie tak samo jak i jego wcześniejsza wersja. Cukierki lodowe są wykonane fachowo i dokładnie. Jeżeli lubicie coś bardziej chłodzącego na lato to myślę że z pewnością wam ten płyn posmakuje. Dla mnie smak samych cukierków jest wykonany idealnie. Jestem wielkim fanem cukierków lodowych a jedne z lepszych jakie paliłem to właśnie te ukryte w małej, złotej buteleczce z napisem „Dollar”. Płyn został stworzony jako longfill co będzie wielkim ułatwieniem gdy wejdzie w życie akcyza i wszystkie ceny płynów mocno pójdą w górę. Dollar Blue możecie zakupić w wielu sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Cena takiego płynu to ok. 20 złotych i jest to cena znakomita w porównaniu do smaku tego płynu. Polecam spróbować!
OCENA: 10/10 (idealny)
————————————————————————–
#vape #vapeworld #vapeeurope #vapepoland #vapepolska #vapecommunity #vapelife #vapestyle #vapereview #vapemail #vaperecenzja #ecigs #epapieros #epapierosy #epapierospolska #eliquid #eliquids #premix #vapy #vapymyflavorite #myvapy #wintertime #coco