Vision Vapros iBox to nowoczesny designerski mod w kształcie box-a

Ma wymiary niedużej skrzyneczki, 95 na 54,3 na 18,4mm. Przypomina stare przenośne radio tranzystorowe. Wykonano go z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Mimo że przy jego konstrukcji użyto plastiku, mod nie sprawia wrażenia mniej solidnego niż jego konkurencja ze stali nierdzewnej. Tradycyjnie jak u Vision urządzenie wykonano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Największą zaletą mod-a jest jego kraciasty design, urządzenie dostępne jest w kilku paletach barw. Duży przycisk sterujący dodaje całości uroku a wyświetlacz jest duży i czytelny. Na wyświetlaczu cały czas mamy dostępne takie informację, jak poziom naładowania baterii, datę, godzinę i oporność grzałki. Ponad to na ekranie da się odczytać aktualne napięcie lub moc z jaką pracuje urządzenie a niewątpliwą zaletą tego e-papierosa jest umieszczenie w nim zegarka.

Mod oferuje nam zmianę napięcia w zakresie od 3V do 6V oraz regulację mocy od 3W do 25W. Duża bateria bo blisko 1500mAh zapewne starczy na długie godziny wapowania, bez konieczności ładowania. Port microUSB z boku urządzenia przeznaczony jest do ładowania baterii tego elektronicznego papierosa typu box mod. Całość prezentuje się bardzo dobrze. Jest to ciekawa propozycja dla każdego e-palacza. Nie tylko ze względu na ciekawy wygląd, ale dlatego że jest to po prostu dobre urządzenie. Mod sprzedawane jest z kablem mircroUSB, ładowarką sieciową i instrukcja obsługi. Spakowane jest to w duże porządne kartonowe pudełko.

Dane techniczne:
– wymiary: 95mm x 54,3mm x 18,4mm
– regulowane napięcie: od 3V do 6V
– regulowana moc: od 3W do 25W
– bateria: 1500mAh