VOLCANO LAVABOX M DNA 75

Ci, którzy mieli w łapkach Lavabox DNA 200 wiedzą,że mimo niezwykle małej wagi to urządzenia bardzo dobrze dopracowane i elegancko spasowane – moda na chip DNA 75 dotarła również do tego producenta i tak oto powstała nowa Lava z chipem DNA 75

screenshot_3 screenshot_5 screenshot_6

Korpus, przycisk fire oraz przyciski sterujące wykonane są z anodyzowanego aluminium 6061 charakteryzującego się pięknym blaskiem, wytrzymałością i odpornością na drobne zarysowania czy osiadanie brudu. Tak jak w przypadku Lavy DNA 200 , 75-tka będzie bardzo lekka i zarazem bardzo wytrzymała dzięki użytemu do produkcji aluminium.

Urządzenie zasilane jest pojedynczym wysoko prądowym akumulatorem 18650, który montujemy po zsunięciu montowanych na dwóch magnesach neodymowych klapki. Wyświetlacz został ukryty pod błyszczącą taflą plastikowej wstawki, z której wystają jedynie przycisk fire oraz 2 przyciski sterujące.

screenshot_7 screenshot_8

Port microUSB usadowiony u dołu urządzenia umożliwia ładowanie akumulatora natężeniem do 1A – za jego pośrednictwem dokonamy również wszelakich ustawień elektroniki za pośrednictwem oprogramowania EScribe.

screenshot_9 screenshot_10

Specyfikacja techniczna:

– Elektronika DNA 75
– Konstrukcja ze stopu aluminium 6061
– Regulacja mocy od 1W do 75W
– Obsługa kontroli temperatury
– Możliwośc ustawienia własnych motywów
– Wyświetlacz OLEDowy
– Kilkadziesiąt różnych funkci w programie escribe
– Zasilanie : 1×18650
– Bardzo trwała i lekka konsrukcja
– Łaowanie z portu microUSB natężeniem 1A
– Wymiary : 85mm x 43.8mm x 26.6mm
– Głowica ze stali nierdzewnej z pozłacanym pinem kontaktowym plus