VOOPOO DRAG 2

VOOPOO Drag 2, podobnie jak jego poprzednik, zestaw Drag 2 jest absolutnie świetną inwestycją długoterminową dla każdego Vapera. Drag 2 jest mniejszy, szczuplejszy i lżejszy. VOOPOO zaokrągliło krawędzie, więc box nie jest podatny na zniszczenia jak poprzednio. Został zaktualizowany i startuje od 2W do 177W. Funkcja FIT została dodana do technologii chipowej GENE. Oferuje trzy ustawienia przedłużające żywotność baterii, przystosowane do wszystkich rodzajów liquidów oraz ustawienia automatycznej regulacji dla zbiornika UFORCE.

Zbiornik UFORCE jest wyposażony w ustnik, który pasuje idealnie do już kultowej żywicy na boku boxa. Jest to zbiornik z górnym wypełnieniem z regulowanym przepływem powietrza, który oferuje dużą produkcję chumry i świetny smak. Zbiornik ma pojemność 5 ml.

Zestaw startowy Drag 2 177W jest niedrogi, wytrzyma próbę czasu i jest niezwykle wszechstronny. Wydajność jest niesamowita, przepływ powietrza jest gładki, a grzałki naprawdę oddają doskonały smak. Ustawienia trybu są łatwe, a Drag 2 to możliwość aktualizacji oprogramowania układowego. Jako wielki fan całej Marki VOOPOO jedyne co mogę zrobić to polecić tego badboya.