VooPoo Drag – dostępny w najlepszych Polskich sklepach !

VooPoo – choć o tej firmie na rynku Polskim nie jest głośno to warto przyjrzeć się bliżej ich produktom. Dziś słów kilka o VooPoo DRAG 157W.

   

Zasilanie dla wegan – zaprojektowane w ” Kalafiorni ” jest dość ciężkie i kanciaste – pewnością nie w każdej dłoni będzie leżeć idealnie, ale przy użytkowaniu nie da się odczuć wrażenia tandety.

Bok urządzenia w zależności od wersji pokryty jest folią karbonową lub wstawką z drewna lub czegoś co piękne wzory drewna imituje. Klapka mocowana na 2 silne magnesy neodymowe pokryta została grawerem laserowym, który da się delikatnie wyczuć pod palcem. Należy też wspomnieć,że całe zasilanie dość mocno zbiera odciski palców.

 

Głowica – wykonana ze stali nierdzewnej z pozłacanym adaptacyjnym pinem kontaktowym została dodatkowo przyozdobiona prostym grawerem. Mocowana do korpusu za pośrednictwem 2 śrub – delikatnie wystaje ponad powierzchnię zasilania – dzięki takiemu zabiegowi nie będziemy rysować swojego zasilania a nawet mocno dokręcony parownik z łatwością da się odkręcić.

Wnętrze zasilania – bardzo schludnie wykończone – widzimy jedynie 2 sloty na akumulatory 18650 oraz taśmę, która pomoże je wyciągnąć. Należy pamiętać o tym,że akumulatory muszą posiadać takie same parametry – napięcie oraz natężenie. Przy pierwszym użytkowaniu warto akumulatory ” wyrównać ” w zewnętrznej ładowarce do tego samego poziomu naładowania – warto też, by akumulatory miały taką samą ilość cykli rozładowania.

Wyświetlacz o przekątnej 0.91″ jest czytelny, ale nie powala swą jasnością i idealnym kontrastem. Elektronika wypluje maksymalnie 157W przy czym od 130W automatycznie włącza się tryb SUPER – cóż to zmienia ? W zasadzie nic – przynajmniej ja podczas użytkowania nie wyczułem jakiś przefantastycznych efektów.

Należy również dodać,że zasilanie można ładować przez zainstalowany w urządzeniu port microUSB – przez port możemy również połączyć urządzenie z dedykowaną aplikacją VooPoo na PC, która pozwoli między innymi wgrać swoje logo.


Zasilanie stacjonarnie w Polsce możecie kupić w sieci sklepów

Vape Club Poland


Specyfikacja techniczna:

– Elektronika Gene
– Regulacja mocy wyjściowej od 5W do 157W
– Obsługa rezystancji od 0.05 ohm do 3 ohm
– Napięcie wyjściowe do 7.5V
– Sprawność elektroniki na poziomie 95%
– Automatyczne dopasowywanie idealnej mocy
– Tryb SUPER – aktywowany od 130W do 157W
– 5 trybów pamięci
– Elektronika kompatybilna z aplikacją VooPoo w wersji komputerowej
– Możliwość wgrania własnego logo
– Port microUSB do aktualizacji oprogramowania i ładowania
– Wsparcie i regulacja TC dla drutów z niklu, tytanu i stali nierdzewnej
– Tryb TCR
– Zasilanie 2×18650
– Klapka baterii na mocnych magnesach neodymowych
– Wyświetlacz OLED o przekątnej 0.91″
– Konstrukcja ze stopu cynku i stali nierdzewnej
– Szereg zabezpieczeń zwarciowych i termicznych
– Wymiary 90mm x 54mm x 24mm

boardboardboard