VOOPOO REX 80 Mod Kit

V

Voopoo dodało swój zestaw REX 80 Mod Kit do świata vaping pod koniec ubiegłego roku. W komplecie z klasycznym zbiornikiem sub-omowym UFORCE ,który jest wyposażony w podwójną grzałkę UFORCE U2, owa grzałka jest już zamownowana w tanku.VOOPOO wprowadziło również grzalkę z siatką N1, która działa najlepiej, gdy jest używana w zakresie od 70 do 80W. Zestaw zawiera również różne akcesoria, takie jak zapasowe szkło do zbiornika, pierścienie uszczelniające, kabel USB i instrukcję obsługi.

REX jest małym urządzeniem i jest zasilany pojedynczą baterią 18650. Bryła w kształcie litery S zaprojektowana jest tak, aby idealnie pasowało do dłoni podczas vapowania. VOOPOO włączył chip GENE.Fit, aby zapewnić niesamowicie szybką prędkość podgrzewania przy maksymalnej mocy 80 W. REX to oprogramowanie do aktualizacji i pozwala na dostosowanie ekranu OLED. Jest niezwykle trwały w przypadku najmniejszego urządzenia, które zostało zaprojektowane z kilkoma funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak ochrona przed nadmierną temperaturą i przekroczeniem limitu czasu.

REX oferuje niesamowity smak i doskonałą produkcję chmury. Dostępnych jest 7 różnych kolorów zestawów, ale pamiętaj, że bateria nie jest dołączona do zestawu!