VYPE EPEN 3

EPen 3, jest znacznie dłuższy (12 cm), a zatem nie tak dyskretny. Lekki ePen 3, dostępny w szerokiej gamie kolorów, w tym w serii eleganckich modeli.

House of Holland, jest konwencjonalnym parownikiem typu e-liquid, który wykorzystuje jednorazowe, uszczelnione wkłady w siedmiu różnych smakach (od Golden Tobacco, Blended Tobacco i Crisp Mint do Wild Berries, Fresh Apple i wanilia) i trzy moce nikotyny (6, 12 i 18 mg). Zamknięty system wkładowy jest idealny dla początkujących i tych, którzy chcą po prostu wlać bez konieczności wypełniania komory niechlujnym e-liquidem. Z tym modelem po prostu zamieniasz kartridże, gdy chcesz zmienić smaki. Nie ma potrzeby zmiany grzałki, ponieważ jest ona wbudowana w kartidż. Jednak nie można określić, ile płynu pozostało we wkładzie, więc będziesz chciał zwyczajnie zapakować zapas lub dwa.

EPen 3 jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy włożyć jednorazowy wkład z płynem elektronicznym, nacisnąć przycisk „wł.” Pięć razy, a następnie przytrzymać ten sam przycisk podczas Vapowania na wygodnym ustniku. Jest to mniej więcej ta sama metoda, którą stosuje się w przypadku większości parowników, ale osobiście wolałem poprzedni system Pebble, który pozwala przeciągać ustnik bez konieczności przytrzymywania przycisku. EPen 3 na pewno nie chce być w dziale meteorologicznym – ta rzecz wytwarza duże ilości bogatej, intensywnie aromatyzowanej chmury. Jeśli przechodzisz ze słabych papierosów, wybierz wkład nikotynowy 6 mg. Może całkowicie nie wyplujesz płuc