W stronę Tesli .. ? Knight V1

Knight V1 to bardzo kompaktowe 60W Zasilanie, które dzięki swojej konstrukcji różni się od konkurencji a po zamontowaniu parownika cały zestaw jest bardzo kompaktowy !

knight-v1_02

60W płynnie regulowanej mocy dostarcza nam autorska elektronika producenta. Na przednim panelu urządzenia został zamieszczony przycisk fire oraz dwa przycisku sterujące. Boczny panel został wyposażony w mały, ale czytelny wyświetlacz OLED oraz logo producenta.

knight-v1_03

Elektronika w standardzie dla kontroli temperatury wspiera druty Tytanowe, Niklowe oraz Stalowe.

knight-v1_04

Dzięki specjalnie zaprojektowanej przestrzeni przy mocowaniu parownika nie będziemy mieli problemu z regulacją przepływu powietrza w atomizerze.

knight-v1_05

Przestrzeń do montażu parownika pomieści atomizery o maksymalnej średnicy 23mm – należy o tym pamiętać.

knight-v1_06

Głowica w urządzeniu została wykonana ze Stali Nierdzewnej pin + został dodatkowo pozłocony i umieszczony na sprężynie dzięki czemu dopasuje się do każdego parownika.

knight-v1_07

Minimalna rezystancja obsługiwana przez Knight V1 to 0.1 Ohm – zarówno w standardzie TC jak i W.

knight-v1_08

Zasilany pojedynczym akumulatorem wysoko prądowym o rozmiarze 18650. Akumulator instaluje się w urządzeniu po odkręceniu górnego ” korka „

knight-v1_09

W zasilaniu nie brakło portu microUSB służącego do ładowania akumulatora . Elektronika jest wyposażona również w funkcję Pass-through – możemy wapować z jednocześnie podłączonym urządzeniem do ładowania.knight-v1_10