Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy – w Polskim Kaczogrodzie to nie przejdzie ..

MAJĄ NAS W DUPIE ! I trzeba mówić o tym głośno – Polski Kaczogród, który tonie w długu szuka coraz bardziej absurdalnych rozwiązań na pokrycie durnych programów i łatanie dziury budżetowej.

Wielką rolę odgrywają koncerny tytoniowe, którym na rękę jest tak drastyczna stawka akcyzy, która przez rok może uderzyć w małe i średnie przedsiębiorstwa z branży e-papierosowej.

Nie posądzał bym Polskich posłów o jakiekolwiek rozsądne myślenie i podejmowanie decyzji z głową, ale są na świecie osoby, które myślą …

 

Brytyjskie Ministerstwo Zdrowia odżegnało się od wytycznych Unii Europejskiej zrównujących papierosy elektroniczne i tradycyjne wyroby tytoniowe i to właśnie w elektronicznej używce widzi szansę na wyjście z nałogu dla ponad 7 milionów palaczy mieszkających na wyspach. Opublikowany w tym roku nowy plan dotyczący walki z nałogiem tytoniowym wskazuje e-papierosy jako narzędzie pomocne w skutecznym rzucaniu palenia, obarczone mniejszym ryzykiem. Decyzję poparł minister zdrowia publicznego, Steve Brine.

Całość tekstu : TUTAJ