Winter Time Coco – premix o smaku gorącej czekolady!

Cześć! Dziś pod lupę idzie już przedostatni płyn z serii Winter Time od Vapy, a będzie to Coco czyli tym razem smaczek deserowy. Recenzja powstała dzięki uprzejmości firmy Vapy.

ZAPACH:Po odkręceniu butelki, zapach przenosi nas do czekoladowej krainy. Na pierwszym planie znakomita gorąca czekolada. W tle delikatna nuta wanilii która łączy się z czekoladą. Wyczuwalny jest również bardzo delikatny smak kokosu który mocno współpracuje z gorącą czekoladą i wanilią. Zapach bardzo mnie uwiódł, zobaczymy co będzie ze smakiem.

SMAK KROPLI: gorąca czekolada z lekką wanilią.

SMAK NA PAROWNIKU: Jednak się nie pomyliłem. Smak tego płynu przenosi nas do czekoladowej krainy w której możemy się delektować gorącą czekoladą bez końca. Jak i w zapachu, tak i w smaku, na pierwszym planie znów bardzo smaczna gorąca czekolada. Nieco mniej teraz wyczuwalna jest wanilia ale jej posmak nadal tutaj pozostaje. Delikatny kokos którego wcześniej wyczułem znikł. Jest wcale niewyczuwalny. Żadnej chemii tutaj nie wyczuwam. Połączenie lekko słodkie, ale nie przesłodzone. Płyn ogólnie bardzo smaczny. Wszystkie smaki fajnie ze sobą współpracują i dobrze smakują. Teoretycznie niezbyt lubię deserówki ale akurat to połączenie mi posmakowało. Myślę że kiedyś na pewno do niego powrócę. Najlepiej płyny tego typu smakują mi w okresie jesienno-zimowym kiedy na dworze jest już ujemna temperatura.

PODSUMOWANIE:Pomimo tego że niezbyt lubię deserówki to ten płyn bardzo mi posmakował. Jest wyrazisty i nie przesłodzony. Na spokojnie do niego wrócę podczas zimy bo wtedy deserówki mi lepiej smakują.Premix ten możecie znaleźć w sieci sklepów Vape & Roll Polska, Wapiarnia Vape oraz w wielu innych dobrych vape shopach. Coco możecie również zakupić w wielu sklepach internetowych.Cena premixu to ok.30 złotych i jest to znakomita cena ponieważ dostajemy w butelce aż 100ml płynu! Gorąco polecam, w szczególności fanom deserówek.

OCENA: 9/10 (bardzo dobry+)

#vape #vapeworld #vapeeurope #vapepoland #vapepolska #vapecommunity #vapelife #vapestyle #vapereview #vapemail #vaperecenzja #ecigs #epapieros #epapierosy #epapierospolska #eliquid #eliquids #premix #vapy #vapymyflavorite #myvapy #wintertime #coco