Wismec Bambino – pocieszny maluch

Wiesław Bambino – Nie jest to początek opowieści o dojrzałym człowieku, który w upalny dzień chciał zjeść lody .. 😀

Wismec – producent sprzętu wszelakiego stworzył również bardzo fajny dripper, który przeznaczony jest dla osób nie szukających ogromnych chmur – zaś idealnie oddanego smaku.

Bambino_05

Bambino – szkrab o średnicy 22 mm ma jedyne 25.5 mm łącznie z top cap dripem wyśmienicie będzie pasował do rurek mechanicznych zasilanych akumulatorem 18350, ale i większych sprzętów, w których stanowił będzie przysłowiową wisienkę na torcie.

Bambino_03

Cały parownik składa się z 3 części – top cap drip, tuby z podwójnymi 3 otworami airflow oraz podstawy. W podstawie mamy do dyspozycji 2 słupki ( a w zasadzie śruby, wokół których owijamy grzałkę a następnie dociskamy ją ) minusowe oraz pojedynczy słupek 2 z sporą ilością miejsca. W słupku plus producent umieścił 2 sześciokątne śruby – i tutaj widzę pierwsze ALE – do instalacji grzałki będziemy potrzebować nie jednego, a dwóch śrubokrętów / kluczy. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku jest zakup multitoll-a z wymiennymi magnesowanymi końcówkami.

Bambino_04

Baza sama w sobie jest malutka – nie upchniecie tutaj ogromnych setów, które zachmurzą ogromne powierzchnie . Tak jak wspominałem wcześniej – dripper, który dostarczyć ma nam maximum smaku – bardzo cieniutkie clapton coil / caterpillar ( dla bardziej ambitnych ) + dobry liquid i wasze kubki smakowe będą w niebie 🙂

Bambino_09 Bambino_08

Specyfikacja techniczna :

  • 22 mm średnicy

  • 25.5 mm wysokości

  • 2 słupki ujemne oraz pojedynczy pin +

  • pozłacany regulowany pin +

  • bardzo kompaktowe rozmiary i mała komora odparowywania