Wismec DUO – potwór z Loch Ness

Wiesiek DUO by Jay Bo Designs to nowa propozycja 2w1 – kupując 1 zestaw otrzymujemy bazę podstawową, z której przy dobraniu odpowiednich elementów możemy stworzyć parownika o średnicy 22mm lub 30 mm.

W1

DUO by być wszechstronnym parownikiem, który przy zastosowaniu tuby 30mm dostarczy nam ogromną przestrzeń na grzałki oraz liquid, ale .. Osoby, które nie przepadają za ogromnym gabarytem mają do dyspozycji 22 mm tubę, która ograniczy nam możliwość montażu potężnych grzałek, ale równocześnie zmniejszy komorę odparowywania – a dzięki temu uzyskamy lepszy smak.

w4

Potwór posiada bardzo duże otwory montażowe a jego wymiary z założoną tubą 30mm sprawiają,że ta propozycja jest skierowana do osób, które lubią mieć coś

” dużego pod czapką ” 🙂

W2

W3

Przepływ powietrza w wersji z tubą 30mm będzie regulowany w górnej sekcji – przy tych gabarytach rozwiązanie tego typu było spodziewane. Martwi mnie jedynie ewentualny brak spasowania elementów lub kiepskiej jakości uszczelki – jeżeli wynikną z nimi jakieś problemy musimy liczyć się z dodatkowym czasem na szukanie zamienników.

Cechy produktu
– 22mm w trybie RDA
– 30 mm z tubą
– regulowany przepływ powietrza
– ogromna pojemność
– bardzo dużo miejsca na grzałki
– izolator PEEK
– duże otwory montażowe