Wismec IndeReserve – nowy parownik RDTA

IndeReserve – nowa propozycja parownika RDTA od Wismec. Projekt Papy JayBo jak większość – jest bardzo prosty, oparty o tą samą konwencję, która mi osobiście bardzo przypada do gustu.

indereserve_04 indereserve_05

Nowy projekt Papy JayBo mierzy niespełna 57 mm wysokości a jego średnica to 25mm . Cała konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej w połączeniu z tubą ze szkła Pyrex. Mamy możliwość wymiany drip tipu na swój ulubiony – nie jest on integralną częścią top cap-u.

indereserve_09

Napełnianie zbiorniczka odbywa się przez otwór umieszczony na boku – schowany za czapką, po jej podniesieniu bez problemu uzupełnimy zbiorniczek butlą z zaostrzoną końcówką czy też pipetą.

indereserve_10

Airflow został umieszczony w czapce – u góry parownika, 2 duże otwory, których przelot możemy regulować za pomocą dodatkowego pierścienia. Wygodne rozwiązanie, które zapewni brak wycieków przez boczny airflow tak jak przykładowo w Limitless-ie.

indereserve_08

Baza pozwoli na instalację grzałek w pionie jak i w poziomie. Duże otwory na watę mogą być zarazem zaletą i wadą tego parownika – należy pamiętać o poprawnym jej ułożeniu. 4 duże otwory w bazie oraz hartowane śruby zapewnią dużą powierzchnię oraz stabilny docisk do grzałki.