Wismec Neutron – ułóż z puzzli własną bazę :)

Neutron – fajny, zgrabny dripper zaprojektowany przez JayBo dla Wismec. W ostatnich tygodniach napływ sprzętu od SMOKA i innych producentów zamieszał nam w głowach. Wibracje, aktualizacje OTA, kolorowe diody – wodotrysk, toaleta, klimatyzacja, łyżka do butów i powerbank w jednym … spokojnie – jeszcze do tego dojdzie 😀

Neutron_02

Neutron – bardzo kulturalna konstrukcja ze stali nierdzewnej, prosta – zgrabna, delikatnie frezowana oraz sygnowana na boku grawerem JayBo.

Neutron_03

Średnica podstawy to 25 mm – wysokość drippera w całości – 39mm. Fajny – kompaktowy dripper, który zostaje wypuszczony jako dedykowany do nowego Noisy Cricket II-25, który opisałem T U T A J .

Neutron_04

Konstrukcja w pełni rozbieralna – bardzo duży top cap usadowiony na uszczelce w regulacji airflow, tuba atomizera oraz podstawa bazy . Studzienka nie jest ogromna co moje małe serduszko smuci.

Neutron_05

Piękna animacja obrazuje wszystko co chcę Wam przekazać. Bazę możemy dowolnie składać, montować słupki jak nam się żywnie podoba. Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej a sam papa JayBo wspomina,że konstrukcja dużo wytrzyma . Świetna opcja dla niezdecydowanych, ale i dla osób, które precyzyjnie wiedzą czego oczekują od bazy.

Neutron_06

W zestawie prócz wymiennych części, śrubek, oringów etc. dostajemy 2 clapton coil, które możemy zainstalować w naszym dripperze.