Wismec poszerza szeregi – Beyond Vape Centurion

Spod OEM’u „Wieśka” wypływają coraz fajniejsze sprzęciwa, teraz będzie Beyond Vape Centurion. Zaraz po wypuszczaniu kozackich urządzeń od Vape Forward (typu Vapor Flask Classic), Wismec zakumplował się z Amerykańskim producentem Beyond Vape czego wynikiem jest właśnie Centurion.

Pod pewnymi względami Centurion wygląda jak efekt miłosnych uniesień Vapor Flask Stout i Vaporesso Target. Ma z lekka design rękojeści krótkiej broni palnej i wygląda na ergonomiczny. Dobrze, że nie rozpędzili się z tą inspiracją Targetem tak do końca, tylko zastosowali bardziej elegancki design w deseń „łzy”.

Mod posiada wszystko co powinno mieć urządzenie z kontrolą temperatury. Jest tryb VW który lata na drutach kanthal i nichrome oraz TC dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych. Dodatkowo, temperatura może być manualnie edytowana przez tryb TCR.

I teraz uwaga najlepsze – boxik zasilany jest serdelą (26650) albo serdelką (18650). Dla serdeli max 100W, natomiast dla serdelki 75W (myślę że uczciwy deal). 

Przechodząc do meritum, Centurion „na papierze” wygląda na bardzo dobre urządzenie w (ponoć) relatywnie niskiej cenie (dla porównania Vapor Flask Stout stał jakoś koło 90 dolców – mam nadzieję że Centurion będzie taniej). Generalny sukces Wismec zawdzięcza chipowi który wpierdolił do RX200 (jak mu się DNA zaczęło nie obrabiać z ilością). Ten sam chip został zastosowany we Vapor Flasku od Vape Forward. Jeśli „bryłka” Centuriona odpowiada Twoim gustom, i lubisz wpierdalać serdela gdzie tylko Ci się podoba (tak poważnie, 26650 to dobra opcja) to warto zawiesić oko na Centurionie.

boardboardboardboardboardboardboardboard