Wismec Reuleaux RX75 Kit

Wismec RX75W – kiedyś narzekałem,że na rynku brakuje fajnych zestawów, które oferują dobre osiągi. Może RX75W to właśnie zestaw, który od A do Z można polecić ?

RX75_04

Nowatorskie rozwiązania są fajne, ale nie wszystkie. W nowym RX75 przedni panel osadzony jest na 2 śrubkach, które utrzymują go podczas odchylenia. Rozwiązanie dość ciekawe – ustawiamy moc – zamykamy klapkę a dane wyświetlane na wyświetlaczu prześwitują przez zamknięty panel.

Reuleaux-RX75_05

Urządzenie będzie posiadać tryb bypass, obsługę drutów pod TC oraz trym TCR – czyli ręczne ustawienia temperaturowe. Prostokątny wyświetlacz będzie informował o najważniejszych zmianach zachodzących w urządzeniu.

Reuleaux-RX75_10

W górnej części urządzenia umieszczona została blokada przycisku fire – który aktywujemy wciskając tylny panel ( podobnie jak w X Cube II ) . Przedni odchylany panel trzyma się na magnesie neodymowym – wykonany jest z metalu a w miejscu wyświetlacza zastosowany przeźroczysty panel.

Reuleaux-RX75_07

Urządzenie zasilane jest pojedynczym akumulatorem 18650 – wysokoprądowym. Klapka baterii trzyma się na magnesach neodymowych. Reuleaux-RX75_06

Wbudowany port microUSB służy do aktualizacji oprogramowania jak i również do ładowania wymiennego akumulatora.

Reuleaux-RX75_11