Wismec RX DNA 250 – piękna bestia

Och Papo .. to zasilanie wygląda niesamowicie – jest nietuzinkowe i przyciąga uwagę. Mimo tego,że bryła zasilania jest praktycznie taka sama jak w wersji DNA 200 i bliska RX 200 to gdyby nie cena niejeden szarpałby jak reksio szynkę 😉

Unikatowa konstrukcja z wykończeniami z brązu – delikatny frez czy też grawer laserowy fajnie wyczuwalny pod palcami nadaje charakteru i cieszy oko. Wymiarowo 84mm x 50mm x 40mm przy zasilaniu 3 akumulatorami 18650 to rozsądny rozmiar – wagowo delikatnie cięższy od jego pół plastikowego odpowiednika.

Z przodu układ klasyczny dla większości DNA – przycisk fire, czytelny OLEDowy wyświetlacz 0.91″, dwa przyciski regulacyjne + oraz – , który został naznaczony wyczuwalnym pod palcem wgłębieniem oraz port microUSB do ładowania natężeniem zaledwie 1A oraz aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem dedykowanego programu EScribe.

Oprogramowanie pozwala w pełni personalizować elektronikę według własnych potrzeb. Poczynając od zmiany kontrastu i podświetlania ekranu ( łącznie z czasem podświetlenia ) przechodząc przez personalizację każdych grafik a kończąc na zmianie ustawień, zabezpieczeń i blokad oraz pomocnym narzędziom takim jak analiza pakietu / baterii pozwalającym na wyrównanie stanu pakietu lub ewentualnej jego naprawie.

Pełna specyfikacja jest dostępna na oficjalnej stronie Evolv : TUTAJ Cóż więcej powiedzieć .. choć tak jak w każdym zasilaniu można dopatrzeć się pewnych wad takich jak odkształcanie się korpusu ( nie jest to bardzo drażniąca spawa, ale po kilku tygodniach / miesiącach użytkowania można zaobserwować lekko odstający korpus od klapki ) to ogromną zaletą tego produktu jest unikatowy dizajn i wysokiej jakości elektronika, która dzięki blisko setce ustawień staje się najlepiej przystosowaną do właściciela elektronika na rynku.

Specyfikacja techniczna:

– Elektronika DNA 250
– Płynnie regulowana moc wyjściowa od 1W do 250W
– Ładowanie i aktualizacja przez port microUSB
– Wyświetlacz OLEDowy o przekątnej 0.91″
– Pozłacany adaptacyjny pin kontaktowy +
– Wymiary 84mm x 50mm x 40mm
– Zasilanie 3×18650
– Szereg zabezpieczeń termicznych i zwarciowych
– Wsparcie i regulacja TC
– Kilkadziesiąt ustawień w oprogramowaniu EScribe
– Piękne wykończenia z brązu