Wismec RX200s w nowych odsłonach kolorystycznych już niedługo na Polskim rynku !

Wismec zaprezentował nam niedawno 4 nowe odsłony kolorystyczne RX200s. Swoją drogą po premierze nie trzeba było na to czekać – ja osobiście jestem bardzo zadowolony z wprowadzenia wersji czarno – czerwonej, którą bardzo upodobałem sobie w poprzedniku ( RX200 ) oraz wersji czarno – niebieskiej, która wygląda bajecznie !

Słowem przypomnienia ” co tam siedzi w RX200s „

Reuleaux-RX200S_03

Cóż się zmieniło ?

Prócz obudowy w nowej kolorystyce dostajemy większy i czytelniejszy wyświetlacz OLED o przekątnej 0.96 ” . Bardzo podoba mi się ten rodzaj wyświetlacza ( znany wszystkim z VTC mini / Cuboid ). Z mojej strony daję dużą okejkę – wyświetlacz jest czytelniejszy – większy, dostajemy w 1 rzucie dużo więcej informacji. Po testach użytkowników wiemy jednak,że wyświetlacz ten w trybie pracy dużo bardziej pożera baterię od poprzednika. Jeżeli używacie Wieśka na tym samym nastawie mocy – polecam wyłączyć wyświetlacz przełączając zasilanie w tryb stealth.

Reuleaux-RX200S_14 Reuleaux-RX200S_15

Pod względem specyfikacji technicznej nie zmienia się praktycznie nic. Nadal mamy wsparcie kontroli temperatury dla wszystkich drutów; manualne ustawienia TCR; płynną regulację mocy od 1 do 200 W ( spodziewana aktualizacja do 250 W ); zasilanie 3×18650; obsługę oporności od 0.1 ohm ( TC od 0.05 ohm ); port microUSB do aktualizacji oprogramowania oraz ładowania.

Reuleaux-RX200S_04

Wymiary widzicie na obrazku wyżej, który jeszcze lepiej przedstawia czytelność wyświetlacza w porównaniu pierwszej wersji urządzenia. Przycisk standardowo z oznaczeniem ” PAPY ” JayBo – po boku oraz od spodu otwory wentylacyjne. W dolnej części 2 przyciski sterujące z zaznaczonym ” oczkiem ” przycisku + oraz port microUSB.

Reuleaux-RX200S_12

Obrazek taki piękny WOW .. Z tym,że producent mocno ” SUGERUJE ” by akumulatory ładować w zewnętrznej ładowarce i to należy wziąć pod uwagę. Kolejną ważną kwestią, o której trzeba pamiętać to zastosowanie 3 akumulatorów o takich samych parametrach – najlepiej by były to akumulatory o podobnej liczbie cykli.

Dlaczego powinniśmy ładować akumulatory w zewnętrznej ładowarce ?

Jeżeli mamy urządzenia na 1 akumulator nie ma żadnego problemu, również przy 2 akumulatorach łączonych równolegle. Gorzej jeżeli mamy 2 lub 3 akumulatory łączone w szereg wtedy do poprawnego ładowania potrzebny jest dobrej jakości balancer a tanie elektroniki nie zawsze mogą się nim szczycić co w efekcie skutkuje nierównym naładowaniem akumulatorów.

Reuleaux-RX200S_13

Słowem podsumowania ..

Bardzo cieszę się,że Wismec słucha użytkowników i poprawia błędy z poprzednich wersji. Bardzo cieszę się również,że dostaniemy nowe odsłony kolorystyczne, które bardzo przypadły mi do serduszka.