Wismec Vicino

Era następców iJust2 trwa w najlepsze. Pomimo tego,że słynny iJust 2 to sprzęt, który sprzedawany był w ogromnych ilościach – jest przeciętny budżetowym sprzętem. Wismec wychodzi ze swoją propozycją, która jest bardzo podobna konstrukcyjnie, ale ..

Screenshot_1

Sekcja budżetowych zestawów mimo masowej produkcji w przypadku Wismec-a jest zazwyczaj dość dobrze przemyślana. Konstrukcja jest zazwyczaj dobrze spasowana – rzecz jasna raz na ” naście ” sztuk można wypatrzeć defekty czy drobne nie smaczki.

Screenshot_2

Wismec Vicino jest w pełni rozbieralny co ułatwi czyszczenie, wymianę uszkodzonych elementów, wymianę akumulatora czy drip tip-a na ulubiony. Warto wspomnieć o tym,że Vicino nie ma wbudowanego akumulatora; zasilany jest pojedynczym wysoko prądowym akumulatorem 18650 który wkładamy do zasilania od spodu po wcześniejszym odkręceniu kapsla.

Screenshot_3Screenshot_4

Parownik z zestawu to podstawowa – prosta konstrukcja; połączenie szkła pyrex oraz stali nierdzewnej. Pojemność parownika to 3.5ml – pin + został pozłocony dla polepszenia przewodności. Zbiorniczek napełniamy bezpośrednio po odkręceniu górnego top capa – i tutaj widzę potężny minus. Szkło osadzone jest u podstawy na 2 uszczelkach – 1 nieuważny ruch i cały liquid po poruszeniu szkła wypłynie nam na ręce .. W zestawie otrzymujemy od producenta grzałkę 0.2 ohm ( triple cloil ) .

Screenshot_6 Vicino_11

Zasilanie to bardzo podstawowa konstrukcja wyposażona w blokadę 5 klikiem , 4 tryby świecenia diody, która informuje nas o stanie naładowania akumulatora oraz podwójne zabezpieczenie zwarciowe. Nie znamy jeszcze dokładnych parametrów wyjściowych elektroniki, ale wnioskując po grzałce fabrycznej 0.2 ohm urządzenie licząc z prawa ohma przy w pełni naładowanym akumulatorze może ” wypluć ” lekko ponad 88W.