WOTOFO FREAKSHOW V2 – niezła sztuka :)

Druga odsłona Freak Show-a od Wotofo. Producent częstuje nas prostotą wykonania w połączeniu z 2 rodzajami nawiewów, sporą bazą i ogromną studzienką na liquid ..

screenshot_2 screenshot_3 screenshot_4

Freak v2 wykonany jest ze stali nierdzewnej 304 jego średnica to 22mm. Freak show to bardzo prosta, kulturalna konstrukcja – z porównaniu z pierwszą wersją z boku parownika zniknął grawerowany szkielet – zastąpił go grawerowany laserowo napis.

screenshot_5 screenshot_6

W parowniku mamy 2 rodzaje przepływu powietrza; boczny oraz nawiew dolny, który wpływa wprost pod grzałkę wewnątrz parownika. Oba możemy regulować i dostosować do własnych potrzeb. Od spodu parownika znaczek certyfikacji , logo Wotofo oraz nazwa i model. Pin kontaktowy został pozłocony i osadzony a niezawodnym niemal izolatorze PEEK.

screenshot_7 screenshot_8

W zestawie otrzymujemy drip tip o średnicy 11mm ze zwężką do montażu w standardzie 510 – przez co przepływ powietrza zostaje ograniczony do około 6mm. Dostajemy również 14mm potwora, który daje nam POTWORNĄ ilość przepływu powietrza – dzięki czemu wiatru nam nie braknie .. 🙂

Baza z dobrze wszystkim znanymi 2 słupkami została wyposażona w duże otwory montażowe – każdy z nich o średnicy 2.7mm – co pozwoli na łatwe montowanie najbardziej wymagających grzałek.

Freak Show v2 ma jedną ogromną zaletę .. ( przynajmniej dla mnie ) 11mm studzienka ? STUDNIA na liquid – przy dobrym ułożeniu waty i dobrej jakości waty – pojedyncze zalanie parownika starczy na kilka soczystych chmur.

screenshot_11 screenshot_12

Specyfikacja techniczna:

– Średnica 22mm
– 11mm studzienka na liquid
– Baza velo style z otworami montażowymi o średnicy 2.7mm
– 2 niezależne dopływy powietrza
– Izolator PEEK
– 6 otworów powietrznych o średnicy 2mm każdy
– Regulowany dolny airflow z dopływem pod grzałkę o średnicy 7mm x 2.5mm
– W zestawie 11mm oraz 14mm drip tipy
– Konstrukcja ze stali niedrzewnej 304
– Pozłacany pin kontaktowy +