Wotofo Serpent BF

Skromny delikwent z dużym potencjałem – na tym mógłbym zakończyć. Nowa produkcja od Wotofo – Serpent BF i słów kilka dziś o niej.

 

Skromniacha – ma 22mm średnicy – jest bardzo niski mimo tego,że ma dość głęboką 6mm studzienkę na liquid. Komora odparowywania jest na tyle mała,że nasze kubki smakowe oszaleją dzięki wyrazistości smaku i optymalnej temperaturze chmury – przy ustawieniu odpowiednich parametrów.

W zestawie dostajemy 2 drip tipy – jeden z ULTEM o standardzie 810 i drugi metalowy z klasycznym standardem 510 instalowany w parowniki wraz z adapterem.

 

Przepływ powietrza – regulowany z dwóch stron otula obie grzałki jednocześnie. Baza to standardowe 2 słupki z 4 otworami o średnicy 2mm każdy- łatwa i prosta w obsłudze – z dociskiem grzałek śrubami od góry. Słupek + został odizolowany od masy izolatorem PEEK o długiej żywotności i wyśmienitej jakości.

Serpent BF to parownik przeznaczony do pracy z zasilaniami bottom feeder. Po naciśnięciu buteleczki z liquidem w zasilaniu poprzez wytworzone wewnątrz podciśnienie liquid przez rurkę a następnie przez głowicę i pin kontaktowy + przedostaje się wprost do studzienki naszego parownika.

Specyfikacja techniczna :

– Średnica 22mm
– 2 słupki z 4 otworami
– 6mm studzienka na liquid
– W zestawie drip tip 510 i 810 z PEI ULTEM
– Otwory o średnicy 2mm
– Izolator PEEK
– W zestawie pin SQUONK
– Regulowany przepływ powietrza o średnicy 7mm x 2mm
– Piny + pozłacane 24K złotem


Sprzęt do recenzji dostarczył hurtownik Heaven Gifts

KLIKNIJ TUTAJ BY ODWIEDZIĆ STRONĘ

board