Wotofo Serpent Sub tank

Serpent Sub tank – młodszy brat Serpenta mini – jest swoistym uzupełnieniem bazy parowników Wotofo; mini posiadał bazę RTA – SUB wykorzystuje grzałki fabryczne.

screenshot_4 screenshot_6 screenshot_5

Już na pierwszy rzut oka parownik przypomina mi o docenionym, chodź już dawno zapomnianym Sub Tank-u mini ( miałem częściowo rację – odpowiedź ciut później .. ) Brzydka beczułka ma 22mm średnicy, nieregulowany oraz niepozłocony pin +, regulowany przepływ powietrza oraz wymienny drip tip 510 – i w zasadzie mówiąc szczerze od serducha nie wiem co Wam więcej powiedzieć …

Konstrukcja jest dość toporna – mimo małych rozmiarów parownik bardzo, ale to bardzo nie przypadł mi do gustu..

screenshot_8  screenshot_7

Pojemność zbiornika to aż 3.5 ml – aż bo parownik mierzy niespełna 35mm i przy 22mm średnicy to całkiem dobry wynik. Producent nie zapomniał o wygodnym napełnianiu od góry po odkręceniu top cap-a i za to plus.

3.5 ml pojemności osiągnięto dzięki zastosowaniu dość cieniutkiego komina – krzykniecie chórkiem,że przez to ograniczono przepływ powietrza – i macie rację, ale z drugiej strony grzałki fabryczne są w stanie wytrzymać maksymalnie 40W – jest to parownik do spokojnego wapowania, bez wielkich ekscesów, ogromnych chmur i fascynacji smakowych.

Nie rozumiem jednego posunięcia .. Serpent SUB jest kompatybilny z grzałkami SSOCC od KangerTech – wszystko pięknie, ale czas tych grzałek skończył się jakieś pół roku temu ? Kompletnie nie rozumiem tego posunięcia ..

screenshot_10 screenshot_11

Specyfikacja techniczna:

– Średnica 22mm
– Pojemność 3.5ml
– Wysokość 35mm
– Górne napełnianie
– Parownik kompatybilny z grzałkami Kanger SSOCC
– Parownik wykonany ze stali niedzewnej i szkła