Wotofo The Troll RTA – parownik, który skradnie Wasze serca !

Parowników RTA na rynku pojawia się co raz więcej, co raz więcej z nich tworzone jest z ogromną precyzją oraz pomysłowością, która skutkuje świetnymi rozwiązaniami. Tak jest też w przypadku The Roll od Wotofo, o którym dziś trochę Wam opowiem.

Napełnianie parownika o pojemności 5ml odbywa się przez dwa potężne otwory, do których dostaniemy się po odkręceniu zintegrowanego top cap drip. Otwory o wymiarach 15mm x 3mm pozwolą na szybkie i łatwe uzupełnienie ulubionego liquidu; top cap odkręca się płynnie bez oporu a po dokręceniu samoczynnie się nie odkręca.

Średnica wewnętrzna komina oraz drip tip-u wynosi około 8.5mm, średnica zewnętrzna drip tip-u to 15mm.

Przepływ powietrza umieszczony z dwóch stron parownika u podstawy o wymiarach 10mm x 2mm – obraca się płynnie; przepływ możemy całkowicie zamknąć a pierścień regulacyjny umieszczony na silikonowej uszczelce możemy zdemontować.

Średnica podstawy parownika to 24mm – cała konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej a w połączeniu z pyrexowym szkłem zestaw prezentuje się nieziemsko.

U podstawy widzimy znak o konieczności segregacji, certyfikację, nazwę produktu oraz stronę producenta, ale co najważniejsze ! Mamy regulowany, pozłacany pin kontaktowy, który bezpiecznie pozwoli regulować pinu przy używaniu z zasilaniami mechanicznymi.

Do sedna .. do bazy montażowej, która odbiega od reszty proponowanych przez producentów rozwiązań. Z pewnością jest to baza przeznaczona dla dużych – szerokich grzałek – jej rozstaw pozwala na łatwy i przyjemny montaż oraz szybkie układanie materiału przewodzącego.

Otwory montażowe o świetle 2mm x 2.5mm pomieszczą grube grzałki, ale śruby dociskowe mimo wysokiej precyzji i twardości są bardzo niewygodne a nacięcie na śrubokręt jest za płytkie przez co śrubokręt dołączony do zestawu kręci się na śrubie.

Otwory, w które wpuszczamy bawełnę mają średnice 4mm i należy pamiętać o tym, by bawełnę układać ciasno w otworach – tak by zniwelować wypływanie liquidu przez otwory powietrzne. Watę układamy tak, by wypełniała światło otworu i układamy tak bo delikatnie sięgała dna. Pod każda grzałkę powietrze doprowadzane jest przez 2 otwory o średnicy 3mm każdy.

Reasumując – The Rroll RTA to bajeczna konstrukcja dla mniej i bardziej zaawansowanych użytkowników EIN. Przy zachowaniu podstawowych zasad i szczątkowej wiedzy możemy z parownika ” wycisnąć ” bardzo dużo. Jakość wykonania i użyte materiały stoją na wysokim poziomie – w zestawie dostajemy również płatek bawełny i grzałki. Z ręką na serduchu mogę polecić go każdemu, to szuka parownika RTA !


Sprzęt do recenzji dostarczył hurtownik Heaven Gifts

KLIKNIJ TUTAJ BY ODWIEDZIĆ STRONĘ


Zdjęcia oraz informacje do artykułu pozyskane za zgodą BooM Box Mod : INSTAGRAM 

boardboardboardboard