Wotofo The Troll RTA – z wyśmienitą bazą montażową !

Tro lo lo lo lo … Pierwszą zapowiedź tego parownika na instagramowym profilu Wotofo widziałem już dość dawno. W ostatnich dniach parownik trafił do sprzedaży za granicą; robotę od Wotofo już nie raz doceniano – kolejny produkt The Troll RTA moim skromnym zdaniem również miażdży !

Parowniszcze ma 24mm średnicy i mierzy 41mm wraz z chuff capem o średnicy 10mm – po odkręceniu mamy dostęp do napełniania 5ml zbiorniczka od góry poprzez dwa duże otwory.

Od spodu wygrawerowano logo producenta, nazwę modelu, znak certyfikacji oraz zakaz wyrzucania uszkodzonego parownika do pojemnika ze śmieciami – widnieje też adres strony www.wotofo.com – warto odwiedzić i zapoznać się z najnowszymi produktami !

Konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 – szklana tuba osadzona jest na uszczelnionym korpusie; wewnątrz widzimy głęboki grawer z nazwą produktu.Pin kontaktowy, którego wysokość możemy regulować został pozłocony dla zwiększenia przewodności.

Płynnie regulowany u podstawy przepływ powietrza z dwóch otworów o średnicy 10mm x 2mm dostarcza powietrze tuż pod grzałki dwoma otworami z każdej strony o średnicy 3mm.

Baza w The Troll jest dość niespotykana – w kształcie litery ” T ” umożliwia nam bardzo łatwy montaż najbardziej wymagających grzałek. Otwory o średnicy 2.5mm x 2mm zapewnią łatwość montażu i komfort ułożenia grzałki. Nóżki grzałki dociśniemy wzmacnianymi śrubami z łebkiem ” na krzyżak ” ( w zestawie dostajemy śrubokręt oraz zapas śrub )

Watę wypuszczamy w dół przez 4mm otwory – należy oczywiście pamiętać o odpowiednim dobraniu średnicy grzałki a następnie grubości bawełny tak, by materiał przewodzący szczelnie wypełniał powierzchnię otworów.

Specyfikacja techniczna:

– Średnica podstawy 24mm
– Pojemność parownika 5ml
– 10mm chuff cap
– Baza z otworami montażowymi 2.5mm x 2mm
– 4mm otwory do ułożenia waty
– Regulowany przepływ powietrza o wymiarach 10mm x 2mm
– Wewnętrzny dopływ powietrza pod grzaki 2 x 3mm
– Wygodne napełnianie od góry
– Izolator PEEK
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304 i szkła
– Pozłacany, regulowany pin kontaktowy 510
– Wysokość 41mm
– W zestawie zapasowe szkło, oringi, śruby, bawełna oraz grzałki