Wotofo Troll V2 – 22mm

Druga – dość długo oczekiwana odsłona The Troll RDA. Bardzo prosta, ale rozpoznawalna konstrukcja dzięki grawerowanej karykaturze twarzy – typowego Troll-a 🙂 Nienaganne wykonanie ze stali nierdzewnej oraz pozłacany pin + zapewnią wytrzymałość i dobrą przewodność.

Screenshot_2

Jakie zamiany co do poprzedniej wersji ? Klasycznie baza – odchodzi się już od 3/4 śrubowych konstrukcji – stosuje się 2 słupki velostyle. Każdy ze słupków posiada 2 otwory o średnicy 2.7mm – bardzo dużo miejsca na zaawansowane grzałki.

Screenshot_5 Screenshot_6

Słupek + osadzony na izolatorze PEEK, który zapewni nienaganną izolację. Śrubki w bazie pod imbus – klasyczny rozmiar ( w zestawie dostajemy również zapas – na wypadek zaginięcia ). Średnica podstawy mierzy 22mm – i mimo jego średnicy, mimo jego nie dużej wysokości i mimo dużej bazy velo Troll v2 ma 10mm studzienkę na liquid – da się ? Da się – jak najbardziej i to w świetnym stylu.

Screenshot_7 Screenshot_8

W zestawie otrzymujemy 2 drip tipy w tym 13 mm monstrum dzięki któremu wiatru nam nie braknie. Jeżeli chodzi o sam wiatr to mamy tutaj podwójny skośny, regulowany nawiew na bok grzałki – mimo niedużych rozmiarów dostarcza bardzo dużą ilość powietrza.

Screenshot_9Screenshot_3

Cechy parownika :

– Średnica 22mm
– Bardzo duża 10mm studzienka na liquid
– Baza velostyle z otworami montażowymi o średnicy 2.7mm
– Izolator PEEk
– Wymienne drip tip / adapter
– 13 mm drip tip
– Wykonany ze stali nierdzewnej
– Pozłacany pin +