Wotofo Troll V2 25mm – śmieje się z konkurencji ..

Trolo lo lo lo 😀 Ci, którzy już bardzo dawno temu zasmakowali w użytkowaniu Troll RDA wiedzą,że oryginały są na prawdę bardzo dobrze zrobione. Dziś przybliżę Wam kilka informacji o Troll V2 25mm.

Screenshot_3 Screenshot_5

Troll face to znak, po którym łatwo rozpoznacie serię The Troll RDA – Cała konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Prosta i kulturalna konstrukcja zaznaczeniem łączenia top cap-a z resztą konstrukcji.

Screenshot_6 Screenshot_7

Na pokładzie V2-ki mamy 13mm drip tip możemy również zainstalować adapter- zwężkę na 510. Sam drip tip z tego co można dojrzeć ma lekko stożkowatą konstrukcję. Pin + został pozłocony i na szczęście jest regulowany. Izolator PEEK zapewnia nienaganną ochronę . Od spodu producent umieścił znak certyfikacji CE znaczek o tym,że produktu nie należy wyrzucać do klasycznego śmietnika , oznaczenie producenta oraz nazwę produktu.

Screenshot_9 Screenshot_10

Potrójny oring w podstawie parownika zabezpieczy niepowołane wysuwanie się tulei, wszystkie oringi są grube i dobrze dopasowane za co wielki + . Na top cap-ie mamy w sumie 12 otworów , które możemy ustawić pionowo lub poziomo – fajna opcja , dla każdego coś miłego 🙂

Screenshot_13 Screenshot_12

I teraz kulminacja – baza velostyle z otworami montażowymi o średnicy 2.7mm każdy – średnica na której możemy układać grzałki to blisko 21mm. Głęboka na 8mm studzienka na liquid pomoże w braku klasycznego boberka bez ciągłego zalewania.  Cena wersji 25mm V2 to około 30$ + koszta przesyłki

Screenshot_14

Specyfikacja techniczna :

– 25mm średnicy
– 20.5 mm przestrzeni montażowej
– baza velostyle z otworami 2.7mm każdy !
– 8mm studzienka na liquid
– post negatywny frezowany razem z obudowa
– izolator PEEK
– potrójny oring
– 13mm drip tip
– podwójny regulowany airflow
– konstrukcja ze stali nierdzewnej
– Pozłacany pin +