Wspólne dzieło Digiflavor i Anarchist – RIOT RDA

Do wspólnych projektów trzeba mieć sprawdzonego kompana, który zna się na robocie – o tym przekonałem się nie raz w swoim życiu… Dziś słów kilka o bardzo fajnym połączeniu sił, w wyniku którego powstało nowe 24mm bydle – Anarchist RIOT RDA.

Zacznijmy od opakowania, na które wiele osób zwraca uwagę. Parownik przychodzi do nas w bardzo fajnym i poręcznym, twardym i odpornym na wypadki losowe futerale zapinanym na ekspres.

Wewnątrz prócz samego parownika dostajemy bardzo fajny i masywny śrubokręt z oczkiem do zaczepienia przy kluczach czy saszecie, zestaw uszczelek i 3 dodatkowe śruby dociskowe oraz wymienny top cam z możliwością montażu własnego drip tipa.

Riot – wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podstawa wraz z płynnie regulowanym pinem kontaktowym 510 pokryta jest w pełni 24 karatowym złotem znacznie zwiększającym przewodność. Słupek i pin plusowy od masy oddziela niezawodny izolator PEEK odporny na agresywne aromaty i temperaturę.

Płynnie regulowany przepływ powietrza jest duży, ale nie ogromny – przy szybkim zaciąganiu czuć delikatny opór. Powietrze do wewnątrz komory dostaje się przez łącznie 8 otworów umieszczonych na bokach parownika.

Na boku parownika znajdziemy również efektownie wyglądające malowanie w zależności od wersji SS / Black będzie czarne lub białe.

Baza czyli największa atrakcja zestawu – ultra bydle – tyle mogę powiedzieć. Duże i masywne słupki z otworami do montażu grzałek o średnicy 4mm x 3mm i z dociskiem hartowanych krzyżakowych śrub, które idealnie spełniają swoją funkcję. Nie ma tutaj mowy o tandetnych imbusach, które wyrabiają się przy mocniejszym dokręceniu – te śruby to mocny punkt programu.

Duża studzienka na liquid wypełniona jest dodatkowo .. – 2 ceramicznymi wkładkami, które możemy wyjąć a tym samym jeszcze bardziej zwiększyć pojemność studzienki, ale nie są montowane bez powodu. Ceramiczne mają za zadanie odizolować dodatkowo podstawę od grzałek – chodzi tutaj o wysokie temperatury, które przenoszone są przez parownik do zasilania.