Wspólny projekt Wotofo i Suck My Mod – Serpent SMM 24mm

Wspólny projekt Wotofo i ssij mojego moda :O Spoko – ktoś miał fajny pomysł na nazwę, ale na projekt również podejrzewam jednak,że chodzi tutaj jedynie o rozgłos i sławę parownika tak jak przypadku produktów od Digiflavour sygnowanych RipTripper-sem – w tym poście garść informacji o nowym parowniszczu od Wotofo.

Zacznijmy tak od czapy – bo czapa a głównie drip tipy są coraz częściej wykonywane z materiału ULTEM – materiał ten głownie stosowany jest w medycynie – zastępuje się nim części i elementy metalowe – sam materiał nie nagrzewa się tak jak metal – a dzięki temu dripek nie poparzy nas w usta. W tym modelu mamy klasyczny montaż na standard 510 – w wielu obecnych parownikach stosowany już już jest standard 810 – raczkuje tak samo jak akumulatory 20700/21700 ( oczywiście w Polsce – bo za granicą rozwój technologii jest o wiele większy, ale to tego każdy się już chyba przyzwyczaił .. ) – macie swój ulubiony drip tip ? Możecie go spokojnie wpakować zamiast ciemnego żółtka z ULTEM 😉

Od spodu klasyczne oznaczenia certyfikacji, informacja o konieczności segregacji zużytego produktu, logotyp wotofo i nazwa kanału słynnego za granicą youtubera Suck My Mod. Prócz informacji widzimy również pozłacany regulowany pin kontaktowy +.

Cała konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 w połączeniu ze szklaną tubą zbiornika o pojemności 4ml. Napełnianie – szybkie i bajecznie proste – wystarczy odkręcić górną czapę by dostać się do 2 dużych otworów.

Baza – choć stworzona pod single coil – wyposażona została w 4 zaciski – każdy z nich o średnicy 2mm x 1mm z dociskiem klasycznymi krzyżakami od góry. Wiatr otuli grzałkę w całości dzięki wyprowadzeniu otworów powietrznych z bazy wprost na boki grzałki – przepływ powietrza o średnicy 11mm x 2mm możemy dowolnie regulować za pośrednictwem pierścienia u podstawy parownika.

Wotofo przyzwyczaiło nas również do zestawu grzałek oraz płatka bawełny, które dostajemy wraz z parownikiem – tego zestawu nie braknie również w SMM.

Specyfikacja techniczna:

– 24mm średnicy
– 4ml pojemności
– Regulowany przepływ powietrza o średnicy 11mm x 2mm
– Łatwe i wygodne napełnianie od góry
– Drip tip 510 z ULTEM
– Cztery zaciski szczelinowe w bazie
– Średnica zacisków 2mm x 1mm
– Przepływ powietrza wyprowadzony na bok grzałki poprzez posty
– Izolator PEEK
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304 i skła
– Pozłacany, regulowany pin kontaktowy +
– Wymiary 45.5mm wysokości na 24mm szerokości
– W zestawie zapasowe szkło, grzałki clapton coil, bawełna i zapasowe śrubki oraz uszczelki

board