Xanic Blanc, czyli liquidy w nietypowym wydaniu! 1/5

Hej! Hej Hej! Chciałem Wam opisać soczki od Xanic Blanc, które charakteryzują się nietypowym sposobem dozowania. Kojarzycie maści, które są w plastikowych opakowaniach i są wyciskane od dołu? Jeżeli tak, to właśnie na tej zasadzie działają te buteleczki.

xanic-banner-2-1500x430

Zastosowano w nich innowacyjny sposób uzupełniania LQ w dripperze bez konieczności zdejmowania top capa. Są bardzo wygodne, lecz jedyny minus, że samego soczku w wysokim, lecz wąskim opakowaniu jest mało, bo zaledwie 15 ml. Każdy vaper wie, że 15 ml przy choćby claptonach starcza na zaledwie dzień 😀

510193541_1280x720

Soczki te, jak możecie dostrzec na obrazku występują w 4 różnych smakach. Szczegółowo opiszę je w kolejnych artykułach, tutaj rozpiszę się, jeżeli chodzi o samego producenta jak i o właściwości samego soczku t. j. gęstość, cena, pojemność itd. itp. 😉

Dobra! Teraz czas na smaczki:

Xanic Blanc Lusso – Soczysty miodowo melonowe mleczko z nutką mleka muśnięte odrobiną mentolu, tak by podczas vapowania czuć smak wodnych, naturalnych lodów na patyku!

Xanic-Blanc-Lusso

Xanic Blanc Crema – Wybuchowe połączenie słodkiej pomarańczy nasyconej śmietaną i to wszystko na dodatek oblane jogurtem… Mmmmm… poezja!

Xanic-Blanc-Crema-450x432

Xanic Blanc Bianco – Słodkość naleśnika z truskawkami, która smakiem przypomina tartę truskawkową! Aromaty dojrzałych truskawek i naleśnika dosłownie zderzają się ze sobą tworząc cudowne, słodkie Kremowe Morze Dobroci. Subtelne smaki bitej śmietany i śmietany kremówki powodują niezapomniane smakowe doświadczenie!

Xanic-Blanc-Biancco-E-juice

Xanic Blanc Zucco – Tu już niestety nie ma aż tak wspaniałych wrażeń smakowych 🙁 Jest to zwyczajnie donut croissant wypełniony słodkim kremem… POEZJA!

IMG_1244

 

Smoking is dead, vaping is the future and the future is now!